عنوان

دل درد

273 بازدید | 9 پست
بچه ها من دیروز بعد از سه هفته استراحت مطلق حدود سه ساعای سرپا بودم کلی خونه رو سابیدم. از دیروز دلم درد میکنه هنوزم خوب نشدم. من روزی دو تا شیاف برای لکه بینیم میذارم همیشه شیاف رو که میخواستم بذارم دهانه واژنم تنگ شده بود بعد از بارداریم شیاف رو به راحتی نمیتونستم بذارم ولی از دیروز دهانه واژنم هم باز شده. شیاف میخواستم بذارم اینو فهمیدم. به نظرتون این دو تا مورد خطرناکه؟
مگه مجبور بودی اینهمه کار کنی بعد استراحت مطلق؟؟؟؟ چون لکه بینی داشتی باید خیلییی مراقب باشی
خدایا سالم و صالح و عاقبت بخیر و قدم دار باشه [smiley]s/sm_50.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
آخه فک کن به مادرشوهرم دیروز گفتم اوضاعم چه جوری بوده توی دوماه گذشته. خیلی خراب بود حالم آخه من روماتیسم هم دارم ولی اونا نمیدونن. بعدش برگشته میگه هرچقدرم حالت بد باشه به پای بارداریهای من نمیرسی!!! یک ساعت بعدش هم برای تفریح پاشدن از شهرستان حرکت کردن اومدن خونه ما برلی چند روز!
بعدش وسط راه زنگ زده خبر داده که ما توی راهیم. میگه اگه میخوای ما بیایم اونجا کار نکنیا. یکی نیست بگه مگه میشه کار نکرد. اگه میخواستی کار نکنم نباید میومدی