2726
سلام دیروز رؤی زمین نشستم و بام رو دراز کردم اومدم از جام باشم که یه دفه بای جبم دود کرفت تا امرؤز تا ظهر می تونسم راه برم اما اروم و یه طورایی لنک لنک از ظهر به بعد درد شدیدی کرفته که حتی نمی تونم بام رو رو زمین بزارم علاوه بر اون درد یه حس درد و فشار بد ی تو وازن حس می کنم مخصوصا وقتی تکون می خوره
چه زیبا خالقی دارم
چه بخشنده خدای عاشقی دارم
که میخواند مرا ، با آنکه میداند گنه کارم . . .
اصلا نمی تونم بخوام ؤقتی می ثوام دراز بکشم حس می کنم یه جیزی تو شکمم داره کنده میشه. دارم از درد می میرم کریهههههه
چه زیبا خالقی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان پا درد داری یا شکم درد؟؟؟ شکم درد باشه باید بری دکتر اگه پاته بده شوهرت آروم برات ماساژ بده و حوله گرم بگیره دورش که اعصاب پات آروم شه
مرا حبس کن در آغوشت، من, برای حصار بازوان تو، مجرم ترین زندانی ام ...!!
2728
حس می کنم یه جیزی تو شکمم داره کنده میشه!!!!!!!1 اگه واقعا درد توی شکمت هست جدی بگیر و برو دکتر یا تلفنی از دکترت مشورت بگیر
28 بهمن ماه92/زندگی شیرین ما/با اومدن دونه ی بهشتیمون ×ریحانه ی مامان×رنگ و بوی بهار گرفت...خدایا برای رحمتت ممنونم
شاید درد سیاتیک باشه که توی پاتون ایجاد شده. آخه من هم سیتیکم خیلی میگیره از درد نفسم بالا نمیاد.
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین
خوب این حسو وقتی دارم که می خوام دراز بکشم و نمیدتونم اناردونه دکتر تو تعطیلات نیست که...
چه زیبا خالقی دارم
2706