2410
2553
عنوان

این تشنگی و .... عادیه؟؟

19688 بازدید | 21 پست
نمیدونم چرا همش تشنه ام و تکرر ادرار دارم.شبها یک ساعت به یک ساعت بیدار میشم میرم دستشویی!!! قبلا روزی یه لیوان هم آب نمیخوردم.الان همش تشنه مه..روزا بازم کمتر تکرر ادرار دارم اما شبا... هفته 13 تموم شده و تو هفته 14 هستم. البته قندم نباید بالا باشه چون اصلا چیزای شیرین نمیخورم . خیلی جاها خوندم عادیه.شما هم این جوری بودین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وای درکت میکنم منم یادمه هفته 4 بارداری بودم همش دستشویی میرفتم خیلی بد بود تا می اومدم بیرون دوباره دستشوییم می گرفت رفتم دکتر گفت عادیه تو بعضی خانوما اینجوریه با این حال آز قند هم دادم اما دیابت نداشتم
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....
2714
عزیزم منم تو بارداریم همینجوری بودم 3 ماه آخرو. هلاک شدم دیگه ولی الان یک ماهی میشه با اینکه باردار نیستم بازم همین علائم رو دارم دوستان گفتن ممکنه قند باشه نگران شدم! تشنگی زیاد و تکرر ادرار از علائم قند بالاست؟
وای وای منم تو بارداری همش تو دستشویی بودم از اون اول تا آخر من حتی ماه آخر بیرون میخواستم برم پوشک بزرگسالان میبستم بخدا هر یه ساعت 4 بار میرفتم دستشویی خواهرم میگفت تو آخر تو دستشویی میزایی
اره عزیزم من کلا اهل شییریینی ....نبودم و نیستم ولی قند بارداری اصلا ربطی به خوردن نداره مربوط به هورمونهای بارداری هست که کاره لوزالمهده رو مختل میکن
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2706