2726
دوستان عزیزم شوهرم دقیقا 1 ماهه میگفت احساس فشار در پشت سرم و گوشام میکنم کلی دکتر رفتیم همه جور ازمایش ام ار ای سونوگرافی کبد و صفرا چشم پزشک مغز و اعصاب متخصص گوش خلاصه همشون میگفتن چیزیش نیست ولی شوهرم شبا گریه میکرد و میگفت من ام اس دارم و من میمیرم و تو و بچه ها میمونین دکتر مغز و اعصاب چند تا قرص داد که کلونازپام رو وقتی میخوره خیلی حالش خوب میشه ومیگه اصلا فشاری تو سرم نیست و خلاصه خیلی سرحاله تازه یک چهارمشو میخوره میخوام بدونم این قرص برا چیه و چه ضررهایی داره اعتیاد دارویی نیاره؟؟؟ خیلی نگرانم تورو خدا اگه کسی میدونه کمکم کنه
عزی م کلونازپام یک داروی ارام بخشه و برای کنترل استرس میدن به نظر من به دکترش اعتماد کنه و بخوره این دارو ممکنه بیشتر از 6 ماهخوردهبشه کمی اعتیاد اور بشه که اونن با اروم اروم قطع کردنش هیچ مشکلی پیش نمیاد اصلا نگران نباش
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
سلام سحر جون خوبی انشاالله که مشکل شوهرت هر چی زودتر خوب شه.من 2 ساله پیش استفاده میکردم .افسردگی گرفته بودم و ترس داشتم .هر موقع مصرف میکردم حالم خوب میشد و اروم میشدم اشتهام زیاد میشد و همش خواب بودم .ناراحتت نکنم ولی وقتی قرصم تموم میشد مثل معتادا میشدم استخون درد و وابستگی شدید داشتم تا میخوردم خوب میشدم
الهی: یا رعوف و یا رحیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همراهش سرترالین و نورتریپتیلین هم میخوردم ولی از همه مهمتر همین بود.تا اینکه دکترمو عوض کردم و رفتم تهران .داروهایی که بهم میداد خیلی خوب و بدون وابستگی بود خدا رو شکر 1 سال خوردم و الان خیلی وقته دیگه دارو مصرف نمیکنم.شاید شوهر شما مثل من نشه.فقط خواستم تجربم رو در اختیارتون بذارم
الهی: یا رعوف و یا رحیم
2728