وقتی که بچه چهاردست و پا راه میفته و از میز و همه چیز دستشو میگیره و بلند میشه و اگه حواسمون نباشه ممکنه بیفته یا چند قدم راه میره شما توی این دوران چکار میکردید؟ کی به کاراتون (منظورم کار واجب مثل آشپزی) میرسیدید؟ من که همش نشستم پیشش. چشم ازش بردارم راه افتاده و یهو میخوره زمین. همه وقتم این شده که دنبالش راه بیفتم. شما هم همینطورید؟
بله دقیقا من وقتی کار دارم میزارمش تو روروک کنارم تو اشپزحونه یا تو صندلی غذاش بهش اسباب بازی میدم بازی کنه یا بهش جیزی میدم تا بخوره غیر از اون مدام باید دنبالش باشم مخصوصا الان که همه چی رو میگیره و پا میشه بنظرم تو سبک زندگی جدید خیلی سخت شده خونها سرامیکه میز تی وی کوتاه و .................... خونه پر لوازم چوبی ادم میترسه سر بچه بخوره به جایی
حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم جانم می رود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم همین فکر را میکنم. خونه ها کوچک و پر از وسایل. نمیدونم تو مهد کودک ها چطئری این همه بچه را کنترل میکنن؟ حتما یه کفپوش ضربه گیر دارن. تازه بچه من نه دیگه تو روروئک میمونه نه صندلی غذا.. بد غذا هم هست
منم همه وسایل دکوری رو جمع کردم اباژور هارو برداشتم میز جلو مبلی رو برداشتم کابینت هارو با یه طناب بستم کشوهارو چسب زدم خلاصه خونمون مثل مسجد شده
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
تازه همه سرامیک پزیرائی رو فرش کردم بیخ تا بیخ خونه فرشه
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
کافیه یک ثانیه کابینت رو باز کنم چیزی بردارم منو میزنه برو کنار همه کابینت رو میبره وسط پذیرائی