2703
2553
عنوان

یعنی به خاطر این بود؟

614 بازدید | 17 پست
دو سه هفته ای میشه که بی خواب شدم شبا چندین بار بیدار میشم هم دستشویی هم خارش ولی بیشتر کم خوابیه من که عصرا می خوابیدم دیگه نیم ساعت هم نمی تونم چشم رو هم بذارم از وقتی وارد هشت ماه شدم اشتهام کمتر شده گرمی دارم فقط هم غذای خنک می خورم یک هفته هم هست سردرد دارم سرگیجه خفیف همه آزمایشا رو دادم خداروشکر خوب بود شوهرم هی می گفت تو چرا غذا نمی خوری مامانم می گفت باید غذا بخوری جون بگیری من نمی خوردم راستش بیشتر می خواستم وزن کم کنم واسه بعد از بارداری دیشب سالگرد ازدواجون بود
من در صبح 15 مرداد 93 متوقف شدم...
با شوهرم رفتیم بیرون جاتون خالی چند جور کباب سفارش داد کلی خوردم وقتی اومدم از خواب داشتم می مردم حالا منی که ساعت یک به زور می خوابم تا صبح اینقدر راحت خوابیدم صبح هم اشتها داشتم واسه صبحانه شوهرم میگه ضعف کردی نیاز به تغذیه داری! آخه الان تو ماه آخر؟
من در صبح 15 مرداد 93 متوقف شدم...
خوب بخور ماه آخر . . . وزن اضافی را بعد از زایمان کم کن . . . بذار بچه ات خوب وزن بگیره
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من که خودم هر چی به آخر نزدیک میشدم اشتهام بیشتر میشد ولی به خاطر معده درد اصلا نمیتونستم چیزی بخورم آخرش هم وزن دخترم خیلی کم شد 2800
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
من خیلی پشیمونم باید برای معده ام هر کاری میشد میکردم ولی میخوردم تا بچم اینقدر کم وزن نشه
2714
ایشالا بسلامتی نی نیت بیاد بغلت عزیزم ماه آخر بچه وزن میگیره؛اگه غذا نخوری از اندوخته های بدن تو تغذیه میکنه و تو ضعیف میشی و سردرد و ..... میگیری و اینا میشن دلیل بیخوابیت پس به خودت برس گلم
شکر ؛ خدای را که زیباترین معجزه اش را نصیب ما کرد**
حرصم می گیره از آدم هایی که به خاطر چاقی خودشون بچه رو از تغذیه محروم می کنن این حرفا چیه. صبحانه کامل. شام مقوی .دیگه اینا گفتن نداره که. هم به بچه ضرر می رسونی هم به خودت
به آخر خط رسیده ام ولی به جای نقطه یک ویرگول میگذارم چون هنوز امیدوارم...
2706