2737
2734
همیشه فشارم 10 یا 11 بود.از دیروز فشارم شد 13. دکتر برام آزمایش دفع پروتئین نوشت.اگه دفع پروتئین داشته باشم خطرناکه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از پایان هفته 35 دیگه بچه کامله. نگران نباش عزیزم. نگرانی خودش بدتر از همه چیزه. ما پارسال تو کلوپکون یکی از بچه ها بچه شو تو هفته 31 به دنیا آورد به خاطر همین مشکل فشار و دفع پروتین. خداروشکر الان سالمه
2728
2738
ببین میزان نوسان رو باید بسنجن. به دکترت اعتماد من و اصلا تو این مورد کوتاهی و اصرار بی مورد نداشته باش. به سلامتی بچه و خودت فکر کن. این موضوع مشکل خیلی از ماماناست. متاسفانه هم الان خیلی ها تو بارداری گرفتارش میشن و مجبور به زایمان زودرس. فقط از همین امروز روی نوک سینه هات کار کن و برای شیردهی تجریکشون کن که اگه خدای نکرده مجبور به زایمان زودرس شدی بتونی سریع به بچه شیر بدی
منم فشار خون داشتم تو بارداری ولی از 3 ماهگی ماله من فشا خون بارداری نبود...ژنشو دارم که به خاطر بارداری عود کرده بود من 38 هفته سز شدم تو هفته آخر و موقع زایمان فشارم 16 رو 10 بود با اینکه قرص فشار میخوردم
سلام در خانم باردار چیزی هست بنام پره اکلامپسی که خانم باید این این دو تا علامت را داشته باشه: فشار خون بالا و پروتینوری یعنی دفع پروتین از ادرار پس حتما جدی بگیرید و دنبال آزمایش و دکتر باشید چون اگر پره اکلامسی باشه ممکنه مادر هنگام زایمان و بعدش دچار تشنج خیلی بدی بشه جدیدا ورم نداشتید؟؟؟؟ بازم میگم حتما حتما پیگیر باشید
2706