2703
2553
سلام دختر وزن تولدن 3350 بود و الان که 8 ماهشه 7700 دکترش می گه بد نیست باید بیشتر باشه اما اینم بد نیست کلا از اول همینجوری کم وزن می گرفت...شیر خشک هم می خوره از ماه 5 هم غذا بهش دادم اما دخترم از 4ماهگی به بعد خلقش عوض شد..به شدت بد می خوابه...و طول روز هم کم می خوابه...خواب سبکی هم داره وقتی هم درست نمی خوابه خوب شیر نمی خوره//غذا هم خوب نمی خوره..... مثلا من کلا مجبورم سه وعده غذا بهش بدم البته همون سه وعده را زیاد می دم چون نمی دونم واسه وعده بعدی خوب خوابیده خسته هست یا نه که خوب غذا بخوره
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
الان دوتا دندونهای پایینیش سر زده بیرون تا این دوتا دندون در ائومدن جون مارو کرفت اینقدر بی قراری کرد..... تقریبا ده روزه که اسهال داره..یعنی دو روز داره یک روز خوبه... دکترش می گه به خاطر گرماست..... .اقعا نمی دوم چی بهش بدم بخوره تا وزن بگیره و چه جوری بهش بدم با این وضعیت خلق و خواب و غذا خوردنش کلا غذا خوردنش شدیدا به خوابش بستگی داره و خوابش هم خیلی بده تو را به خداب گید چیکار کنم اینقدر غصه ام هست که اندازه نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
کلا غذا دادن از ماه ۵ خوب نیست ، چون دستگاه گوارش بچه کامل نشده و هضم خوب انجام نمیشه، دلش سنگین میشه و خوابش به هم میریزه این که میگی هر وعده هم بهش زیاد غذا میدی هم خوب نیست بزار هرقدر خودش میخواد بخوره ، غذا خوردن رو مثل شکنجه نکن براش عزیزم ،
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
ای خدا چیکار کنم ضمنا دخترم به شدت فعاله اصلا رو زمین بند نمیشه از همین الان دستو می گیره و می ایسته و سعی می کنه راه بره... الهیی من بمیرم براش الهی خدا منو بکشه بچه ام اینقدر ضعیفه دختر اولم اینجوری نبود اصلا
2714
نه زیر یکسال هم روی میدن منتها از کم شروع می کنند ویانا جون منم به دخترم زیاد غذا میدم یعنی تا زمانی که دهنش رو باز می کنه بهش میدم یعنی اشتباست؟؟؟؟؟ کمتر بدم؟؟؟ مامانم میگه حجم معدشو زیاد می کنی
ویانا جان غذا رو زود شروع کردم چون وزنش کم بود اینکه زیاد هم می دم به زور نیست..وقتی سرحاله خودش با میل می خوره یعنی وقتی خوب خوابیده باشه...زیاد می خوره خودش
یلدا اینکه خودش دهنش رو باز می کنه یعنی خودش میخواد ، این اشکالی نداره منظورم این بود که به زور غذا ندیم
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
نی خی منم نه ماهشه 8100 وزنش.بسیار شیطون از میز میگیره راه میره سینه خیز میره همه چیبو بهم میزنه.خب اخه چنین بچه هایی چه جور تپل شن؟ من که بدنبالشم هر هفته چندکیلو کم میکنم چه برسه به نی نی.فک جنم نباید زیاد سخت گرفت در ضمن نه ماهش تموم شده با وزن تولد 3/5
نگران نباش عزیزم اگه بچت سالمه مهم نیست که حتمن چاق بشه غذا را تا جایی که میل داره بده . به حرف این و اون هم گوش نکن .هر بچه خصوصیات مخصوص خودشو داره . نباید مقایسه کرد در مورد خوابش هم با بازی خستش کن تا خوب بخوابه.
سلام دوستای گلم ، یه صلوات برای حاجتم میفرستین؟🙏🙏🙏
باران جان همین که پر جنب و جوشه ، نشونه سلامتشه دندون در آوردن هم به کم وزنیش کمک کرده نگران نباش، هر چی آروم تر باشی ، اونم آرامش بیشتری احساس می کنه و ایشالله که وزن می گیره همیشه کنار غذاهاش سیب زمینی باشه، چون به وزن گیریش کمک میکنه
2706