2726
کمکم کنید نوزاد من 22 روزه شه یک هفته ای هست هم دل درداش شروع شده هم هر چی شیر میخوره حتی زیر سینه با یک سکسکه همه رو بالا میاره وقتی هم که اروغ میزنه بقیشو میاره بالا تازه بعد 10 دقیقه پنیرشم میاره بالا ...من موندم چی میمونه تهش تو شکمش ...خیلی نگرانم خیلی بهانه گیری میکنه اصلا شبا خواب نداره ...
امیر علی مامان عزیزدلم بالاخره خونه مامان و باباشو روشن کردو زمینی شد خدا رو شکر ..خدایا مواظب همه مادرا و نی نیاشون باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پسرای من هم همین جور بودند یه قطره بنام این فاکول معجزه می کنه با داروخانه یا دکتر مشورت کن آب رو آتیش همش دعام می کنی
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد
2728
عزیز مفکر کنم طبیعیه نی نی منم تا 6 ماهگی همش شیر میاورد بالا بعدش خوب شد دکترش می گفت مهم نیست زیادیشو میاره بالا فقط برا دل درداش شاید کولیک داره که قطره می ده دکترش مثل آب رو آتیش میمونه
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
پسر من با اینفاکول هم مشکل داشت.چند دقیقه بعد خوردن بالا میاوردش.اگه تجویز کرد از کم شروع کن.بعد اضافش کن.
ارامش: هنر نپرداختن به انبوه مسایلی است که حل کردنش سهم خداوند است..
پسر منم دقیقا تو 15-16روزگی دل درداش شروع شده بود بعد یکی دو هفته متوجه شدم واسه قطره ی آ د هست دیگه شبا بهش قطره ندادم و موقع ظهر قطره دادم و اینکه عرق نعناهم خیلی خوب بود دیگه دل درداش رفت که رفت
من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
عزیزم اول اینکه نگران و پریشون نباش و به خودت مسلط باش بعدش اول به اینه تا ببری دکترش این کارهها رو بکن کم کم بهش شیر بده زیاد زیره سینه نگه ندار مصلا اگه 15 مین میخوره اول 5 مین بده و بعد اروغشو بگیر بعد دوباره 5 مین دیگه اون که سکسکه میکنه و بالا میاره یعنی در حین شیر خوردن هوا وارده روده هاش شده و شما اروغشو نگرفتی و تبدیل شده به سکسه..... به خودشم میچیه هم اول درمان خونگی ....بهش عرق نعنا+ نبات بده اگه خوب نشد داروی شیمیایی
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
کولیک ایز واسه دخترا خوب چون توش رازیانه داره واسه پسرا بده رازیانه تو غدد جنسی در پسر ها اثر بدی داره
من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
منم دخترم 2 ماهشه 3 شب خیلی گریهه کرد یکی از بچه های سایت بهم گفت هل باد بهش بده.....دختر من دادم ابی بود روی اتیش هل باد: 10 تا دونه هل رو تخمهای توش رو بریز توی استکان و روش اب جوش بریز و درش رو بزار و بزار چند ساعت دم بکشه بعد ابشو با ه نخد نبات بده به نی نی.....عالییییی برای دخترم جواب داد الانم که دیگه درد شبانه نداره ولی من رز طی روز حتما 1 بار بهش عرق نهنا میدم
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2706