2737
2734
عنوان

پسرم پرجنب وجوش کم غذا ولاغره

233 بازدید | 8 پست
سلام.پسرم2.5 سالشه.متولد دی90. وزنش12ست. خودش غذانمیخوره. جلوکارتون وباسرگرمی بهش غذامیدم. یجا هم نمیشینه یکسره درحال بازی وتلاشه. چکارکنم وزن بگیره
فکر نمی کنم بشه کار خاصی کرد.پسر منم همینه. جنب و جوش از سلامتی اش هست. همین که سرزنده و عضلانی باشه خوبه حتما که بچه نباید از همه جاش چربی آویزون باشه.
مامان جوجو ؛ نونو ؛ * ؛ جوجیت( 33+6)
عزیزم پسر من 2سال و 1ماهشه خییییییلی شیطونه خیییییییییییلی وزنشم 12کیلوئه غذاش خیلی خوبه اگه جنب و جوش نداشت بچم مثل پاندا میشد نگران نباش پسرا همینن
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای خوش به حالتون حداقل وزن بچه هاتون خوبه،من بدبخت چی بگم،الان پسرم ٢٢ماهشه،وزنش به زحمت ٩کیلوئه،خیلییییی شیطونه و کم غذاست،آزمایشم دادیم مشکلی نداره،نمیدونم چی کارکنم؟
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
پسر من 2 سال و 4 ماهشه 13.5 کیلو هست، اینقدر بدغذاست فقط دو سه نمونه غذا میخوره، پیر شدم باش بخدا 😢😢😢
میدانی بهشت کجاست؟
یک فضای چند وجب در چند وجب میان بازوان کسی که دوستش داری...
پسر برادر شوهر منم نزدیک 10 کیلو هست، 22 ماهشه، ولی ماشاله همه چی میخوره، خدا رو شکر هیچ مشکلی هم نداره، بچه ها همینطورن
میدانی بهشت کجاست؟
یک فضای چند وجب در چند وجب میان بازوان کسی که دوستش داری...
دختر منم دو سالو 3 ماهشه و وزنش 11. خیلی کم غذاست .. فقطوقتی دونفری هسیم غذا میخوره به محض اومدن نفر سوم حتی باباش لب به چیزی نمی زنه.. خیلی هم راه میره ماشالا
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.
2738