2726
دخترم دوماه اول شیرشو خوب میخورد سینمو میگرفت وارد ماه سوم که شد دیگه سینمو نمیگیره جز در حالت خواب در بقیه ی مواقع که بیداره یه قلوپ میخوره و ینمو ول میکنه و جیغ میکشه خودشو به عقب هل میده تو بغلم به شدت گریه میکنه و سینمو میبینه میزنه زیر گریه نمیدونم باید چیکار کنم تورو خدا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون پیشم چون خودم از لحاظ روحی دارم داغون میشم پیش متخض اطفالم بردم شیرخشک کمکی داد ولی شیشه شیرم نمیگیره کلا تو بغلم نمیخوابه که بخوام بهش شیر بدمهمه اش روشو میکنه یه طرف دیگه
خداجونم یه دنیا ممنونتم که همچین عروسک نازی رو به من و عشقم دادی
عزیزم ایشالا که زود خوب بشه و سینه بگیره دخمل منم 2-3روزه همینطوری شده نمیدونم چیکارش کنم واقعا درکت میکنم دخمل من6ماهشه بعد واکسنش اینطوری شد ولی نه تب کرد و نه گریه ولی یهو اینطوری شده و نق میزنه همش ولی قبلش خییییییییلی آروم بود همه میگن تو چشم افتاده
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا گل دخملتون دچار رفلاکس معده شده ! اینکه توی بیداری نمیگیره و تو خواب میگیره یکی از علایمشه ،حتما با یک پزشک متخصص خوب مشورت کنین ! اگر تهران هستین دکتر پروند و دکتر فرسار خوبن ! بعد هم مدام بهش ندین سینه رو ،بذارین حساااااابی گرسنه بشه ،حدودا چهار ساعت یکبار !
امروز که محتاج توام جای تو خالیست ،فردا که بیایی به سراغم خبری نیست ،از من خبری نیست ،در خانه کسی نیست ...
2728
چه جالب مانی من اولین باره این موضوع به گوشم خورده
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
دختر منم همینطور شده بود.این یکی از علائم حساسیت به پروتئین گاویه.یه مدت که رژیم گرفتم خوب شد.اصلا تو بیداری شیر نمیخورد.موقع شیرش که میشد اول روی پا تکونش میدادم تا خواب آلود بشه بعد سینمو میگرفت.خیلی بد بود
رها جون من کاملا جواب سوال شما رو میدونم.اگر مثل دختر من توی 4 ماهگی شده باشه.دختر من توی4 ماهگی دیگه سینمو نمیگرفت و تا میخواستم شیر بدم سرشو میبرد عقب جیغ میکشید.من چند تا دکتر بردمش.چون شیر خشکم نمیخورد.تا اینکه بیمارستان کودکان رفتیم یه دکتری گفت بچه توی این سن در حال شناخت اطرافه یه دورست که برای بعضیا پیش میاد و مامانا میگن نی نی انگار قهره باهامون.بعد از چند وقت تموم شد.مثل کابوس بود.اما گذشت.الان 15 ماهشه
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را....
آره نهال جون منم فکر میکنم دخملم باهام قهره تازه جیغ بنفش هم میزنه
من قم هستم بچه ها مرسی که کمکم میکنید همه چی رو میکنه تو دهنش الی سینه ی منو شیشه شیر و پستونک خودم آب زیاد میخورم بهشم آب میدم به نظرتون پیش چه متخضی ببرم
خداجونم یه دنیا ممنونتم که همچین عروسک نازی رو به من و عشقم دادی
دختر من پریشب اینجوری شده بود ... یه بار هم قبلا شده بود ... از ساعت 8شب تا پنج صبح نخورد باز هم سینه رو میدید جیغ میزد ... شیر دوشیدم تو شیشه تو بغل باباش سر پا که بود اروم با نازش دادن بهش دادم و خورد بع همونجوری ایستاده سینه رو گذاشتم دهنش بالاخره گرفت
دختر من توی اون دوره اگر سینمو میدید خودشو میکشت تا شیر بهش ندم.من و همسرم خیلی اذیت شدیم.فکر میکردیم مریضه.اونقدر دکتر رفتیم خسته شدیم.تا اینکه اون دکتر گفت بی خیال شو خودش خوب میشه،از گشنگی هم نمیمیره!!!!!! البته معاینه فیزیکی شده بود و احتمالات دیگه رد شده بود.الان که یادش افتادم بغض کردم چون خیلی اذیت شدم
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را....
2706