2733
2734
روز اول11بود.گفتن بستریش کن واسه روزه اول زیاده.قبول نکردم اوردم خونه.دستگاه اجاره کردم 3روز زیره دستگاه بود.روز چهارم جوابه از شد 17.05بستریش کردم 3روز تا اومد رو10.حالا که 9روزشه آز دادم15شده...کسی نمیدونه چه جوری بیارمش پایین؟؟؟؟؟تورو خدا اگه چیزی میدونین بگین میام میخونم.نی نی بیتابه... ترنجبین و شیر خشت و بیلی ناستر و مهتابی همه کار کردم:(
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
دخمل من تقریبا 1 ماه ونیم زردی داشت
فرزندان شما فرزندان شما نیستند.شما میتوانید مهر خود را به انها بدهید،امانه اندیشه های خود را،زیرا که ان ها اندیشه های خودرا دارند.شما میتوانید تن انها را در خانه نگهدارید،اما نه روح شان را، که روح انها در خانه فرداستـ شمامیتوانیدبکوشید تا مانند انها باشید،اما مکوشید تا انها را مانند خود سازیدزیرا که زندگی واپس نمیرودودر بند دیروز نمی ماند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخر سر دکتر نریمان به دادم رسید گفت زردی فقط با شیر دادن رفع میشود تا میتوانی با شیر خودت تغذیه اش کن گفت شما فقط صورت بچه را میبینید ما دکترها بدن بچه برامون مهمه اگر زردی به روی شکم وپاهای کودک برسد خطرناک میشود وباید خونش را تعویض کرد
فرزندان شما فرزندان شما نیستند.شما میتوانید مهر خود را به انها بدهید،امانه اندیشه های خود را،زیرا که ان ها اندیشه های خودرا دارند.شما میتوانید تن انها را در خانه نگهدارید،اما نه روح شان را، که روح انها در خانه فرداستـ شمامیتوانیدبکوشید تا مانند انها باشید،اما مکوشید تا انها را مانند خود سازیدزیرا که زندگی واپس نمیرودودر بند دیروز نمی ماند
ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﺯﻭﺩ ﺧﻮﺏ ﺑﺸﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ 26 ﺗﻴﺮ ﺩﻧﻴﺎ ﺍﻭﻣﺪ و ﺍﻟﺎﻥ 9ﺭﻭﺯﻩ ﺩﻧﻴﺎﻣﻮ ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻛﺮﺩﻩ ﻳﻪ ﺗﻴﻜﻪ ﻃﻠﺎ ﺑﺒﻨﺪ ﺑﻬﺶ
طلاااااهای دست دوم که با نووووو هیچ فرقی ندارن ...خودت بیا ببین میفهمی.با فقط گرمی 5 هزار تومن بیشتر از قیمت روز طلا.........http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065440&PageNumber=1] [smiley]l/l_45.gif[/smiley]برای خرید زعفرون درجه 1 صادراتی بیا اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=782486 شماره تماس 09153622055 ......شماره ت ل گ ر ا م09153622055
ترنجبین مهتابی گفت همه اینها باورهای غلط است نوزاد فقط باید شیر بخورد تا شکمش خوب کار کند واین مواد از بدنش دفع شود نگران نباش من بیمارستان پارس تهران زایمان کردم تنها بیمارستانیست که مجهز به دستگاهیست که بدون خون گرفتن از کودک زردیش را اندازه میگیرند
2738
راستی مهتابی برای بینایی کودک خیلی خطرناک است نور ان به مدت طولانی باعث نابینایی کودک میشود حتا اگر کودک را داخل دستگاه میگذاریدحتما باید چشم کودک را بست
برعکس شما دکتر برای من قدغن کرد به بچه شیر خودمو بدم در مورد هر دوتا بچه هام گفت تا وقتی زردی رفع بشه شیر خشک بدم اونم با سی سی اب بیشتر که دفع بدنش بیشتر بشه هیچ کد.م هم زیر دستگاه نرفتن به دختم قطره بیلی ناستر هم دادم
من شیر خشک دادم..روزی سه چهار بار پی پی میکرد تا زردی از بدنش ذفع شد..ترنجبین هرشب میدادم تا 40 روز..اصن ضرر نداره ادامه بده بیلس ناستر میدادم تا 15 روز تا شکمشو روون کنه و تمیز شه..و مدام شیر خودمکو میدادم..تا دچار کم آبی نشه بدنش نترس چیزی نیس..حتی اگه خونشو عوض کنن..خاهرم خونشو عوض کردن الان سرو مر گندس تیزهوشان درس میخونه اصلا نگران نباش مامان گلی..خوب میشه نینی گلیت:)
امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش
سلام من از مادر شوهرم پرسیدم میگه از سردخانه براش انار بگیرید یه دونشو تو دهنش بچکونید به خدا فوری خوب میشه انشالله
خدا جون همیشه گلایه میکنم از زندگیم ولی ته دلم تنها امیدم تویی یا ارحم الراحمین
2706