2726
عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 373371 بازدید | 296 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه دیگه فندق جان از آلیش ک.چولو تر تا حالا که نیومده بگه شاید هنوز هم خجالت میکشه.
.............
سر این موضوع هم به قول فندق جی جی من کلی بسات داشتم.تا یه مدت مایو از این مدلهای یه سره که یکمی برام کوچیک هم شده بود میپوشیدم که معلوم نشه همش هم قوز میکردم راه میرفتم.و تیشرهای سایز بزگ می پوشیدم.
که یه روزی مامانم گفت بار سوتین خریدم میتونی استفاده کنی که من بازم خیلی خجالی کشیدم.
باران بارانه عشق مامانه
منم ماهک بچه اول بودم متولد 59 بودم بعدها به خواهرم که ده سال ازم کوچکتربود حسودیم میشد راحت جلو داداشم بود..من ولی خیلی سختی کشیدم جلو بابام دوستای مدرسه ام فامیل...
گریهییییییییییییییییییییه
حتی مامانم منو دکتر برد.
کلاس سوم دبستان بودم
دکتر گفت میخواد زود عروس بشه واسه همین زود جی جی در اورده تازه یکم باد کرده بود ودردناک شده بود یادتونه چه دردی میکرد!
حالا فک کن جی جیم سایزش چنده؟
اگه گفتین 75 80 به زور...تازه نوکم نداره.
من اولین باری که پری شدم 12 سالم بود. حدود 5 ماه شدم و بعدش حدودا تا 5 ماه نشدم. تو اون 5 ماه اول اصلا اذیت نشدم. همه دوستام می گفتن که وقتی پری میشن، دل دردهای وحشتناک دارن. ولی من اصلا دل درد نداشتم حالا وحشتناکش بماند ! مقدار خونریزی هامم خیلی زیاد نبود. اما اولین پری ای که بعد از اون 5 ماه استراحت اومد هیــــــــــــــــــــــــــــــچ وقت یادم نمیره... تابستون بود و هوا به شدت گرم. من یه دل دردی گرفتم که خدا نصیب هیچکی نکنه. احساس می کردم بدنم داره از کمر جدا میشه ! خونریزیمم به قدری بود که درست حسابی نمی تونستم راه برم تا یه تکون کوچولو می خوردم خون ازم خارج می شد. هر ساعت باید نوار بهداشتیمو عوض می کردم. شب هم با هزار مکافات می خوابیدم و صبح پا می شدم و می دیدم که...
فقط خدارو شکر می کردم که تابستون بود و من خونه بودم چون 24 ساعته یا رو تختخواب بودم یا تو دستشویی ! هیچ کاری نمی تونستم بکنم...
ماهک جون برای حذف تاپیک قبلی:

بالای صفحه، زیر اسمت نوشته "نی نی سایت من" این گزینه رو می زنی
تو صفحه ای که باز میشه سمت چپ این گزینه رو پیدا کن "مباحث مورد علاقه من" وقتی روش کلیک می کنی تو صفحه ای که باز میشه یه قسمتش نوشته "تبادل نظرهایی که من ایجاد کردم"
اونجا این تاپیک رو پیدا می کنی و تو قسمت "حذف تاپیک" کلیک می کنی... همین...
فقط اشتباهی اینو پاک نکنی (چشمک)
سلام دوست جونا
من کلاس پنجم بودم البته چون نیمه دومی بودم از بقیه دوستام زودتر شدم
یادمه ماه آذر بود با خواهرم و برادرم داشتیم تو حیاط وسطی بازی میکردیم و وقت ناهار مامانم اومد صدامون کرد و بعدش گلاب به روتون من رفتم wc که یهو یه چیزی دیدم ، از 9 سالگی مامانم برام گفته بود که ممکنه این اتفاق برام تو این سن بیوفته برای همین فهمیدم چه اتفاقی افتاده به شدت وحشت کرده بودم و ناراحت بودم جاتون خالی ناهار کوفته داشتیم و قبل از شروع به خوردن دوباره رفتم دستشویی و از اونجا مامانمو صدا کردم وقتی اومد بهش گفتم چی شده اونم منو بوسید و گفت نگران نباش و رفت برام تجهیزات آورد و گفت دیگه زیاد بپر بپر نکن چون خانم شدی بعدش رفتیم نهار اما براستی ناهار کوفتم شد!! راحت نمی تونستم بشینم و از برادرم خجالت میکشیدم مامانم اون روز خیلی هوامو داشت هی کمرم رو ماساژ میداد ولی من داشتم از غصه خفه میشدم خیلی خودمو کنترل میکردم تا اینکه فرداش مامانم داشت موهامو سشوار میکشید و صورتم زیر موهام مخفی شده بود و اون زیر داشتم گریه میکردم که مامانم فهمید و کلی دلداریم داد
اون ماه گذشت و ماه های بعد با درد خیلی زیادی همراه بود طوری که کارم به درمانگاه میکشید اینا جز بدترین خاطراتم هستن اون روز آرزو میکردم که کاش پسر بودم
من عضو جدیدم.به طور اتفاقی خوشم اومد خاطرات این جور اتفاقات بقیه خانم ها رو بدونم.تو گوگل سرچ کردم و این سایت اومد و تصمیم گرفتم عضوش بشم و من هم خاطره ام رو بگم
4 بهمن 1377 کلاس اول راهنمایی بودم.فقط از دوستم شنیده بودم همچین چیزی هست ولی این که مدتش چقدره شدتش چقدره و اینکه تا سالها طول می کشه رو نمی دونستم.مثل خیلی از شماها با دستمال روز اول رو به پایان رسوندم و فکر میکردم زودی تمام می شه و بعدش من رو به خیر و اون رو به سلامت.البته بالاخره مامانم از این که دستمال کاغذی های خونه رو تمام کرده بودم به شک افتاده بود و توی حمام مچ ام رو گرفت.خیلی دلم می خواست همون طوری که جسمی بزرگ شده بودم ، رفتاری هم بزرگ شده بودم.انقدر دلم میخواست برم برای خودم نوار بخرم ولی تا دم مغازه که رفتم پشیمون شدم برگشتم.یعنی خواهر بزرگتر هم داشتم.در مورد جنس نوارها هم باهاتون موافقم.یادمه بعضی وقت ها دوتاش رو به هم می چسبوندم.همیشه هم استرس این رو داشتم که حجمش از روی شلوارم قابل مشاهده است.وای که چه روزگاری بود.
manam mikham tarif konam
man avale rahnamai boodam, avalin rooze eid bood, sobh az khab bidar shodam raftam dastshooi, didam e chera lebase ziram rangie? fekr kardam ke in rang shayad tu kesho boode rikhte be lebasam,enghadr khabam mioomad baz ke lebae ziramo hamooja tu rahro andakhtam raftam khabidam
bad mamanam raft bardashtesh oomad yejoori ba asabaniat goft in chie??? man khili tarsidam goftam nemidoonm, range
yho khandid goft na period shodi, bayad navar bezari, vaghi adam khanom mishe bayad navar estefade kone bekhatere hamin ham aval khastam betarsoonamet

man khili hese badi dashtam, shab ham mehmoon dashtim , dokhtar daihaye mamanam , mami ham be oona goft ke emrooz che etefghi oftad, oona ham mano negah mikardano mikhandidan, manam roo mobl mesle marizha velo shode boodam, fekr mikardam daram mimiram
:)))))
منم کلاس اول راهنمائی بودم قشنگ یادمه شب جمعه بود داشت مسابقه هفته که منوچهر نوذری خدا بیامرز مجری اش بود میزاشت شب ساعت 12 بود و همگی جلو تلویزیون بودیم منم دل درد داشتم ولی نمیدونستم واسه چیه من به هیچ کس هم چیزی نگفتم خلاصه تا 1 -2 ساعت درد داشتم بعدش خوابم برد صبح رفتم دستشوئی دیدم شورتم قرمزه اولش ترسیدم ولی بعدش کلی با خودم کلنجار رفتم و به مامانم گفتم مامان شورتم قرمزه اونم یه لبخند زد و برام نوار بهداشتی آورد صبح هم کلی با بچه های خواهرم بالا و پائین پریدم مامانم گفت انقدر نپر برات خوب نیست خواهرام هم فهمیدن و من مردم از خجالت
خاطرات من ازپریودبه قدری تلخه که ترجیح میدم نگم .
ازدست مامانم خیلی دلگیرم به قدری دردپریودیم شدیدبود که بیهوش میشدم .
تازه به خاطر پریودشدن کلی هم سرکوفت میشنیدم.
کلا ازروش تربیت مامانم متنفرم اون زمانی که خیلی به محبتش نیازداشتم آزارو
م میدادالان کلی مهربون شده ازبس بوسم نمیکردعقده داشتم یه بارمنوبغل کنه وبوسم کنه اما اینکارونمیکردحالاهم که دلش میخوادبوسم کنه من دلم نمیخواد.
واقعاازاین لحاظ مشکل دارم.
2706