عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 373394 بازدید | 296 پست
نه مینو جان مرد نیستم
یه زن کامل هستم
مگه تا به حال نشنیدی زنی که پریود نشه
این یه مورد نادره تو پزشکی میگن امنوره
اره هلن جون
مشکل من اینه که رحمم در حد یه دختر 3 ساله مونده و رشد نکرده حالا چرا معلوم نیست
ممکنه به خاطر این باشه که مثلا مامانم موقع حاملگی تحت تاثیر اشعه ای چیزی قرار گرفته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تاپیکو خوندم.تاپیک خوبیست.حداقلش زمان ما که همش خجالت شرم حیا و ارتباط نداشتن(نزدیک)با مادر باعث شد ناراحت باشیم و با دلهره این مرحله اول رو طی کنیم.
اما یک چیز جالب واقعا وقتی پریود شدید باید کسی باید بزنه توی گوش که بچگی بپره؟ واقعا؟ یا شوخی میکنید؟
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.
2731
آخی ییییییییییی چه دوران نفرت انگیری :|
من که لک دیدم ورفتم خودم برا خودم نوار برداشتم رفتم به مامانم گفتم من عادت شدم(قبلنا نمیگفتن پرید:))))
بعد هم مامانم گفت خوب مبارکه چه کار کنم برو نوار بردار منم گفتم برداشتم
گفت آفرین!
همین قبلا هم میدونسم که پرید چیه مامانم بیچاره چون دید من روم زیاد همه چیز رو برام گفته بود قبلش
فکر میکردم عجب بزرگ شدم الان!!!!!
ای دل قافل این قضایا مال دو هزار پونصد سال پیشه ها
ماشاا..حافظه قوی دارم مگرنه
آره خلاصه
ضمنا یه چیزی بگم فندقی
من از دکتر پرسیدم اینو که هر کسی زودتر پرید میشه دیرتر یائسه میشه چون در واقع زود پرید شدن نشونه حجم بیشتر تخمک هاست و یا تعدادشون که حالا یادم نمیاد خلاصه که نشون دهنده قدرت بیشتررحمه
والبته بنده خودم دیگه تو هزاره دوم بود که پرید شدم و زودم نبود...
وااااااااااااااااااااااای من الان دارم نوشته های خاونم مرسا رو میخونم !!!!!!!!!خدایا یعنی تو این دوره زمونه هم از این ادم ها پیدا میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
خانوم عزیز مردا بخونن چی میشه مثلا؟!!!!!!!!!!!
جدا اینهمه شما منورالفکر تشریف دارید اصلا چرا از اینترنت استفاده میکنی ؟!!!عزیزم
بهتره خودتو حرص ندی ...اصلا هیچ توضیحی نمیتونم بدم باورم نمیشه
فقط همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من تقریبا 14 سالم شده بود و چون مامانم از نه سالگی برام این مسئله رو توضیح داده بود مشکلی باهاش نداشتم فقط می ترسیدم که چرا پریودم اینقدر دیر شده. فکر می کردم دیگه پریود نمی شم هر وقت می رفتم دستشویی منتظرش بودم. خیلی دوران سختی بود. روز 22 بهمن بود و تعطیل بود و منم رفتم و دیدم که پریود آمده و لباس زیرم کامل خونی شده بود. اونقدر ذوق کردم که پردیم به مامانم نشون بدم! ولی بابام تعطیل بود و خونه بود و توی اتاق خواب پیش مامانم بود و داشتن با هم حرف می زدن ولی من اونقدر هول بودم که بابامو ندیدم و رفتم و شورتم رو به مامانم نشون دادم مامانم یه جوری قضیه رو جمع و جور کرد و بعد اومد و بهم تبریک گفت بعد یه دونه آروم زد توی صورتم می گفت اگه که بعد از اولین پریود سیلی بخورم صورتم همیشه سرخ می مونه !!! بعد هم برام کاچی درست کرد و بهم نوار بهداشتی داد و از این جور کارا. ولی بهترین خاطره ام از پریود اینه که تا 16 سالگی هر وقت نمی خواستم برم مدرسه مامانم زنگ می زد و می گفت اولین باریه که پریود شده و نمی تونه بیاد. ناظمم هم می گفت اشکالی نداره .براش کاچی درست کنید.
من پنجم ابتدایی که بودم مامانم برام توضیح دادوگفت نواربهداشتیا کجاست و چطوری استفاده میشه.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
راستی با اینکه مامان همه چیزو گفته بود ولی من فکرمیکردم مردها هم اینجوری مشین.دفعات بد شد 4 روز وخنوریزی هم کمتر شد ولی بشذت دل دردوکمردرد و پادرد داشتم هنوزم دارم.
یه بار پرسیدم علی دایی بیچاره وقتی اینجوری میشه چطوری فوتبال بازی میکنه؟من حتی نمیتونم راه برم!!
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2706