2737
2734
عنوان

ایا من زیاده روی میکنم؟؟

801 بازدید | 32 پست
سلام قبل از اینکه سوالمو بپرسم یکم از خودم بگم من بهزادم ۲۵ سالمه یبار قبلا نامزد داشتم ولی خب بهم خورد در موردشم دیگه فکر نمیکنم ولی کلا انگار من مشکل دارم . اوایل اردیبهشت با یه دختری اشنا شدم که از قضا متولد همون ماه خودم مهر بود . عاشق رادیو ( من خیلی دوست دارم برم رادیو کار کنم ) در کل خیلی شبیه من بود . انگار ورژن دختر من بود . همه این اشتراکات باعث شد بخوام بیشتر بشناسمش . خب چند باری دیدمش و باهاش حرف زدم . مشکل من الان اومده بالا و داره خودشو نشون میده . من نمیدونم واقعا چیکار کنم . شاید چون زیاد با دخترا در ارتباط نبودم اینطوریم شاید واقعا مشکلم جدیه و باید یه کاری براش کنم . مشکل من در ارتباط شخص مقابلم با مردای دیگست . مثلا وقتی همین خانوم شروع میکنه با یه مرد دیگه صحبت کردن یه حس عجیب بهم دست میده. قلبم تند تند میزنه و حس میکنم ته دلم داره خالی میشه . از ایشون خواستم که در روابطشون با مردها یکم حد مراعات رو در پیش بگیرن . خیلی هم معقولانه ازم خواستن که براشون حد اعتدال و تعریف کنم . منم گفتم خوشم نمیاد با مردی شوخی کنی. دوست ندارم اگه با مردی تلفنی صحبت میکنی بعد از ساعت مثلا ۹ شب باشه و از این دست مسائل . ایشون قبول کردن و گفتن که تمام سعیشونو میکنن که این مسئله اتفاق نیفته . اما این هفته بحث های عجیبی بین ما سر گرفت . به من میگفتن که دارم محدودشون میکنم . صرفا اگه با مردی هم شوخی کنن در حد حرف هست . ( اللبته بگم منظورشون از شوخی چیز زننده ای نیست ولی خب فکر کنم هرکسی که به شخصی یکم علاقه داشته باشه از این رفتار شاید خوشش نیاد . شایدم براش مشکلی نداشته باشه ) حالا مشکل ما سر این مسئلست . ایشون میگن من منفی بازم اگه ببینم ایشون مثلا با کسی دارن تو یه صحبتی حالا یه شوخیم میکنن نباید ناراحت بشم .) واقعا خودمم خیلی بدم میاد از این حالت . نمیدونم اعتماد به نفس ندارم یا چیز دیگه . یکم میترسم . شاید ترس از ترک شدن . واقعا نمیدونم . ازتون درخواست دارم بیاید بهم بگید ایا اینکه به ایشون میگم این مسائل رو رعایت کن کاری هست که من دارم از روی بدبینی میکنم یا نه . من به ایشونم حق میدم . اما الان بیشتر میخوام بدونم ایا این حسی که من دارم معمولیه ؟ اینکه وقتی نمیدونم صحبتش با کس دیگه چی بوده نگران میشم . شایدم جدا تو رابطم ادم حسودی هستم و خودخواه . واقعا نمیدونم لطفا یکم راهنماییم کنید .
به نظر من باید رپی این ویژگیت کار کنی وقتی میگه داری محدودم می کنی یعنی داره تحمل می کنه و تحمل همیشه یه روزی به پایان میرسه روابط در حد معمولی و جلوی شما نباید حساستون کنه
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت آنقد منطقی ازش خواستی بنظر من هیچ ناراحت نباش اون که میگه ناراحت میشی طبیعی اسمش غیرته دوست پسر منو ندیده اون خانوم تا معنی واقعی محدود کردنو بفهمه
باید به این باور رسید که خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسانیست..
2728
باید معتدل باشی و ب خودت اینو بقبولونی اگ واقعا زیاده روی میکنه و میبینی ک خیلی اذیت میشی باید برای ادامه ی این رابطه بیشتر فکر کنی.. چون هدف شما رسیدن ب آرامشه.. وقتی خودت نتونی آرامش داشته باشی چطور میخوای در یک زندگی آرامش بوجود بیاد؟
2738
خب من الان به نظرتون چطوری باید رو این مشکل کار کنم ؟ ازاد بزارمش ؟ اخه مشکل اینه من اصلا مشکلی ندارم که با کسی صحبت کنه اما وقتی بحثشون یکم صمیمی میشه قلبم میخواد از جاش دراد . اونجاست که دیگه نمیتونم اروم بگیرم و از رفتارم کاملا میفهمه یه اتفاقی افتاده .
گاهی آدم فک میکنه خودش داره زیاده روی میکنه در حالی ک اینطور نیست.. وقتی واقعا میبینی ک داری اذیت میشی باید توقف کنی و فکر کنی.. چون خیلی از خانما هستن ک مثل شمان.. این طبیعیه ..
" اخه مشکل اینه من اصلا مشکلی ندارم که با کسی صحبت کنه اما وقتی بحثشون یکم صمیمی میشه قلبم میخواد از جاش دراد . اونجاست که دیگه نمیتونم اروم بگیرم و از رفتارم کاملا میفهمه یه اتفاقی افتاده . " ببینید آقا ، دقیقا مسئله همینجاست شما چون بهش علاقه داری یه جورایی احساس تملک داری نسبت بهش.. این ب خاطر علاقه ست وقتی شما سعی کردی ک کمی معتدلتر باشی اما نشد و همچنان اون حالت در شما وجود داره نظرم اینه ک بهتره ادامه ندید و شخصی همسنگ خودتون انتخاب کنید اونوقته ک واقعا ب آرامش میرسید. اگ ب این رابطه ادامه بدید این وابستگی خیلی بیشتر میشه و شما فقط و فقط ب خاطر این وابستگی هست ک همه چیو قبول میکنید و فکر میکنید ک راحت میتونید تحمل کنید . اما اینطور نیست . بعدن توو زندگی مشترک این مسئله مشکل ساز خواهد شد
خود شما باید شرایط رو بسنجی چون ما که رفتار اون خانم رو نمی بینیم که بگیم درست رفتار می کنه یا نه کمی صبور باشید و بیشتر به رفتارش توجه کنید
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2706