2726
سلام خانومای خوشگل...اگه این مارکارو استفاده کردید میگید راضی بودید و کیفیتش خوب بوده یا نه؟ *********** اورآل آرتدکو میکاپ فکتوری رولون بورژوا *********** مارکای بهترم هست....البته اونا قیمتشون بالا 100 هست که به نظرم نمی صرفه...اینا حول حوش 40_50 هستن....اگه استفاده کردید و راضی هستین مارک و مدلش رو می گید؟؟؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
من خودم محصولات اورآل رو استفاده می کنم ولی تویی نی نی سایت دیدم میگن تقلبیش زیاده....در استفاده ازش مردد شدم...ولی از کیفیتش راضیم...نمی دونم والااااااا گفتم لاقل یه چیز مطمئن بگیرم
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی که یکی جواب منو داد این سی ای قیمتش چنده؟؟ من نشنیده بودم تا حالا قیمت بورژوا رو هم می گی؟ همین 40 50 هس؟
2728
الی جون من توی نی نی سایت خوندم که میگن اورآل توی ایران بیشترش تقلبیه....همچین مردد شدم....واسه همین اومدم این نظر سنجی رو زدم از دارو خونه می گیری؟ از کجا بفهمیم اصله؟
2706