2726
دوستان واقعا گیج شدم میخوام برای تشکیل پرونده برم بیمارستان صارم پیش کدوم دکتر وقت بگیرم؟ مصدق ، میرفندرسکی، کرم نیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درک میکنم.............برو یه روز بیمارستان...........آدرس مطب ها رو بپرس.......ببین کدوم بهت نزدیکتره..بالاخره مهمه.............بعدش هم توی خود بیمارستان از بیمارران سوال کن و پرس و جو کن راجع به دکترها........
برای زایمان طبیعی دکتر میاد بالاسرت یا فقط ماماها هستن؟ کسی زایمان طبیعی نکرده تو صارم؟ پیش کدوم دکتر بودید؟ بگیدتوروخدااااا
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**
چ سالی ریحانه جان؟ سقط چجوری بود
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**
من شهریور زایمان دارم تو صارم از ماه اولم اونجا تحت نظر دکتر بختیاری قرار گرفتم خیلی هم راضیم اگه دوست داری برو پیش بختیاری
مزون هانا سیسمونی و لباس های نوزادی تماس وایبر یا تلگرام 09197869348
من 14 خرداد پیش خانم دکتر میرفندرسکی زایمان طبیعی انجام دادم..همه چی عالی بود عاااااالللللللللیییی...با این که روز تعطیل رسمی بود خود خانم دکتر اومدن بالای سرم....الان باردارن و فکر کنم مریض جدید قبول نمیکنن