2726
من میخوام برم یه بیمارستان خصوصی زایمان کنم. و از زیر میزی دادن به دکترا خوشم نمیاد. اگه اورژانسی برم واسه زایمان بازم زیر میزی میگیرن؟؟؟
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بابا دوستم رفت پارسیان 5 تومن خرجش شد.. دکتر هم 1 تومن زیر میزی گرفت.. البته تحت نظرش بود
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
اورژانسی بری نمیتونن بگیرن چون دکتر خاصی رو انتخاب نکردی
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
تو خصوصیا زیر میزی میگیرن. اما میخوام ببینم اگه دردت بگیره بری دکتر وقت میکنه بیاد بگه زیر میزی بده؟؟؟ یا میفرستنت اتاق عمل؟؟؟
زن بزن از بیمارستانه بپرس بگو من دکتر خاصی مد نظرم نیست باز هزینه جدا باید به دکتر بدم؟
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706