2733
2734
عنوان

وزن کم جنین در سونوگرافی

27021 بازدید | 9 پست
سلام.امیدوارم خوب باشین.موردی دارم که خواهش میکنم بهم جواب بدین.من الان 36 هفته باردار هستم.احتمال زایمان زودرس داشتم واسه همین 2 روز قبل سونو دقیق شدم.همه چی مرتب بودولی دکتر وزن جنین رو 2100 گرم گزارش کرد.خیلی نگرانم.با این احتمال که زود هم دنیا بیاد با این وزن کم چکار کنم؟این بچه دوم من هست و خیلی با اشتیاق حامله شدم.بچه اولم کاملا سالم و سرحال بود.وزنش هم 4 کیلو بود.نمی خوام مقایسه کنم.ولی میخوام علتش رو بدونم.من شاغلم و تو دوران حاملگی خیلی استرس داشتم.می خوام بدونم میشه تو مهلت کمی که دارم کاری کنم که وزن جنین یکم بیشتر بشه؟منتظر جوابتونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فهمیدم چیه تو سایت نوشته جنین هایی که به اونها sgaداده می شه از لحاظ فیزیکی و ذهنی همانند جنین های دیگر هستند فقط داخل رحم خوب رشد نکردند نترس هنوز 7 هفته دیگه وقت داری هر چی مقویه بخور اگر قند نداری که بهتر تا می تونی شیرینی جات کباب ماکارونی دلستر بستنی نون خامه ای بخور و به پهلوی چپ بخواب استراحت خیلی تو وزن گیری جنین مهمه راستی می شه بگی وزنش چقدر بوده زیاد هم نمی شه به این سونو ها اطمینان کرد شاید اشتباه کرده
عزیزم منم مشکل کم وزن بودن نی نی رو دارم. الانم اول هفته 33 هستم. دکترم هفته پیش بهم زینک پلاس داد. بعدم گفت هفته ای یه بار پاچه گوسفند با نخودپخته بخورم. و آجیل... بعدم گفت دو هفته دیگه بیا اگه کم وزن بود هنوز یه داروی دیگم بدم بهت. خودم احساس می کنم روند وزن گیریم زیاد شده... فکر کنم بخاطر قرصاست. با دکترت مشورت کن.
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
2738
دوستان اگه نی نی تون وزنش کمه باید هر روز یه پیاله 4 مغز بخورید... که شامل

پسته بادوم هندی گردو فندق.. بادوم...کشمش سویا بخورید..آنی نی نی تون وزنش زیاد یمشه.. از همین امروز شروع کنید چون منم رادینم وزنش کم بود تو ماه 7 ولی 4 مغز خوردم خدا رو شکر خوب شد وزنش..... چاق نبود ولی نرمال بود..
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28684