2726
عنوان

باز شدن بخیه

576 بازدید | 14 پست
سلام دوستان گلم. من 8 روز پیش زایمان کردم . روز 5 مامای که میرم پیشش گفت بخیه هات باز شده و کلی دستورالعمل بهم داد. میخواستم ببینم کسی بوده اینجوری باشه و خوب شده باشه و خیلی نگرانم
دوستت دارم و دوستم داری و این یعنی خوشبختی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوبه رفتی پیش ماما گفته باز شده منکه نرفتم شایدم مال من باز شده بوده خبر نداشتم الان سه ماه میشه زایمان طبیعی کردم وازنم گشاد شده
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
قسمت داخلی وازنم یه چیزی مثل اینکگه میخواسته بهم جوش بخوره نخورده با زشده معلومه یه چیز قرمز رنگه بچه نمیزاره بنویسم
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
پیگیر باش خوب میشه من چیزی نمیدونم تو قسمت داخلی وازنم هر دو طرفش یه بر امدگی کوچولوی قرمز رنگه که فکر نکنم شکل داخل وازن اون شکلی باشه هس که نزدیک همه از 2 طرف انگار میخواسته بهم دیگه جوش بخوره نخورده من اصلا ویتامنو نخوردم
2706