2726
عنوان

ﺑﺪﺳﻴﻨﮕﻲ ﺩﺧﺘﺮﻡ

211 بازدید | 12 پست
ﺳﻼﻡ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ. ﺩﺧﺘﺮﻡ اﻻﻥ ﺳﻪ ﻣﺎﻫﺸﻪ.. اﺯ ﺩﻭﻫﻔﺘﮕﻲ ﺑﻬﺶ ﭘﺴﺘﻮﻧﻚ ﺩاﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﻛﻮﻟﻴﻚ ﺩاﺷﺖ و ﺧﻴﻠﻲ ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﺮﺩ. ﺑﻌﺪ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﺪﺳﻴﻨﻪ ﮔﻲ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ. ﺩاﺭﻡ ﺩﻳﻮﻧﻪ ﻣﻴﺸﻢ. ﻣﺠﺒﻮﺭﻡ ﺷﻴﺮ ﺑﺪﻭﺷﻢ ﺑﺮﻳﺰﻡ ﺗﻮ ﺷﻴﺸﻪ ﺗﺎ ﺑﺨﻮﺭﻩ. ﻓﻘﻄ ﺗﻮﺧﻮاﺏ ﺳﻴﻨﻪ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ. ﺣﺎﻻ ﭼﻂﻮﺭﻱ ﺷﻴﺸﻪ ﭘﺴﺘﻮﻧﻜﻮ اﺯﺵ ﺑﮕﻴﺮﻡ?
Lilypie Pregnancy tickers
نوع مکیدن شیشه و پستونک با مکیدن سینه فرق داره بهش شیشه و پستونک ندید تا دوباره از سینه شیر بخوره
کانال زیباترین برچسبهای دیواری کودکانه @nini_sticker را حتما ببینید تو تل گرام پیغام بذارید 09352458637

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اﻧﻘﺪ ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﻴﺸﻢ ﺑﺪﻡ. ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﺗﻠﺦ ﻛﺮﺩﻧﺶ ﻳﺎ ﺳﻮﺭاﺥ ﻛﺮﺩﻥ ﭘﺴﺘﺘﻮﻧﻚ ﻭاﺳﻪ ﺑﭽﻪ ﺳﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻩ ﻳﺎ ﻧﻪ. ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺗﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺪﺵ ﻏﻴﺎﺩ
Lilypie Pregnancy tickers
2728
منم تا 40 روز سینم نگرفت نوک نداشت بعدش گرفت کاشکی نمیگرفت یه ماهو سه روز شیرمو خورد وزن 300 گرم اضافه کرد الان شیر خشک میدم
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
یه روز کامل بهش نده اگه نگرفت به روش من بده اول به زور سینتو بزار کامل دهنش بعد از یکی بخواه با قاشق اب قند بریزه ابو قندو میخوره هماهش سینت میره تو دهنت یه هفته تکرار کن با شیر خشکم میتونی امتحان کنی که مثل اب قند نفخ نداره
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
اب قند بگو روی سینت بریزند یواش یواش بعد خودش اشتباه میکنه سینرو میگیره اگه من این روشو میدونستم همون روزای اول که شیرم زیاد بود میدادم البته بعد 40 روز شیرم لباسمو خیس میکرد فکر کنم کیفیشت خوب نبود که بچه رشد نکرده بود