2726
دخترم دوسال و سه ماهشه میخوام شروع کنم از پوشک بگیرمش چی کارکنم عزیزان؟؟
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.
ببین دوستم بچه من رفت مهد اونجا بهش گفته بودن بچه هایی که بزرگن و بزرگ شدن دیگه پوشک نمیشن و برای بچه هایی که میگفتن جیش دارن دست میزدن و خیلی راحت یک روز اومد خونه گفت مامان من نمیخام پوشک بشم !!! گفتم چرا گفت منم بزرگ شدم .!! چون بچه ام دندون قروچه داشت دکتر گفته بود حق نداری از پوشک بگیریش تا هر وقت که خودش آمادگی داشت ! چون خیلی ما مادرها استرس به بچه ها در این مورد میدیم وای اگه جایی جیش کنن ما خودمون مادرامونو بیچاره کردیم حالا یادمون نیست . دکتر گف ت ه هر بچه ای در یک سنی به این که بتونه جیشش رو نگه داره میرسه و یاد می گیره مجاری جیش و پوپوشو بسته نگه داره! این زمان زمان آمادگی بچه است .
راستی پسرم دو سال و 7 ماهش بود همه بهم میگفتن دیره بگیرش از پوشک ...بقیه رو ول کنید مردم عادت دارن همش نظر بدن یهو همه دکتر میشن .... فقط اینو بدونید اگه این راهو اشتباه و با عجله برید بعده ها متوجه اشتباهتون میشید! من همیشه در دستشویی رو باز میزارم و کلی چیز اونجا چیدم ماشیناشو البته توالت فرنگی هستا...بعد درپوش فرنگی بچه خریدم چون بچه ها از توالت ایرانی میترسن! حتما دریچه چاهک بگیرید ته چاه پیدا نباشه ...و براش استپ کوچیک خریدم اصلا سر لگن نشست و دوست نداشت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم میگفتم سه سالگی میگیرم به همه ولی احساس میکنم اذیت میشه مخصوصا الا خیلی گرمش میشه
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.
خودش میدوئه و میره وامی ایسته واز اول هم اگه بزرگه بهش بگید بیابا هم شلوار تو در بیاریم ...تا جیش کنی دیگه کم کم باید مستقل بشن...ولی نه یهویی... با کمی صبر دوستم که خیلی بچه های گلی داره میگفت شما همش حرف میزنید و به بچه استرس میدید .در روز 10 بار بیشتر نباید به بچه بگین نکن! و اینکارو بکن! میگه عملی کار انجام بدید .اگه قراره آبرو نریزه آب رو پاشید بی زحمت خودتون بردارید! ما هی میریم روی اعصاب طفلیا....
گلم استپ مثل یک پله است کنارش به سمت توالت فرنگی کرده میره کامل توش و بچ خودش میتونه بشینه روی توالت فرنگی...فارسیش میشه پله روش دون دونه من از دوبی خریدم ولی قطعا باید اینجا هم باشه .دونه های روش لاستیک ماننده جنسش که بچه لیز نخوره سر پایه های پایینش هم لبه از جنس لاستیکه که تکون نخوره ....
من تا 5 ماه پیش خیلی عصبی میشدم و لی عید که از شیر گرفتمش و لجباز شده بود رفتم مشاوره و الان خیلی رفتارم باهاش بهتره. خیلی خودمو کنترل میکنم و حرفها و عملم بیشتر جنبه آموزشی و تربیتی داره تا تنبیهی و دادو فریاد قلا اینجوری بودم..
بچه منم گودی گمرش همش گرماسوز میشد از پوشک خلاصخ خودش خواست دیگه کلافه شده بود... یک نفر میگفت اگه به زور بگیرینشون بعده ها در روابط جنسیشون مشکل پیدا میکنن و وسواس میشن...
براش کتاب و جایزه و عکس برگردون گرفتم که دستشویی رو قشنگ کنم و هر دفعه گفت تشویقش کنم ولی نمی دونم چی میشه... تو پروژه شیر گیریش انقدر بهم فشار عصبی وارد شد و انقدر دلم براش سوخت و گریه کردم که بینی خونریزی کرد چند روز و رفتم رگشو سوزوندم
دختر منم میخوابه میگه اون تورو بخوارون... گناه دارن... مثل خود وقتی دوران پریودمه احساس خفگی میکنم و بیشتر گرمم میشه.
منم یک چیزی یادم دادن حلال مشکلاتم شد ... آروم در گوشش فقط حرف میزنم! مثلا خونه مامانم بودیم آب رو بر میداشت می آورد بریزه فکر کرد من الان جلو همه دعواش میکنم با چشمای نگران نگام کرد رفتم جلو بردمش پشت کابینت نشستم آروم در گوشش گفتم مگه ما به هم قول نداده بودیم فقط توی حموم و حیاط آب بازی کنیم! گفت بله گفتم پس اینجا آب بازی نکنیم .و تموم و همش در گوشش آروم حرف میزنم خیلی دوست داره به خدا با اینکه 3 سالش نشده مثل یک آدم بزرگ می فهمه و گوش مبیده چون میدونه آدم بزرگ حسابش کردی....
من فکر میکردم فقط دختر من آب و خالی میکنه رو زمین البته الان از سرش افتاده ولی تا دو ماه پیش هرجه بودیم داشت آب میخورد من استرس داشتم
محیا جون حوصله خرج کن و خیلی زیاد و با هیجان تو هر موفقیت تشویقش کن خیلی موثره واسش یه لگن به انتخاب خودش بگیرین بزارین گوشه دستشویی وقتی هم خودتون میرید دستشویی هوشیارش کنید که ببین ماهم داریم میریم...
2706