عنوان

یه سوال منطقی؟؟؟

435 بازدید | 61 پست
یه سوال فک کنید و منطقی جواب بدید

اگه عروس خودتون حامله بشه و به شما و مادرتون نگه خدایی ناراحت نمیشیددددددددددد؟؟؟

چرا بعضی از خانما دوس ندارن مادر شوهراااا بفهمن اخه؟؟؟؟

اگه خودتون مادر شوهر بشین و به شما نگن چی؟؟؟
ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ! ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺯﻥ! ﭘﺲ ﺑﺒﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﺴﺘﯽ .....
شاید فک میکنن خدای نکرده ممکنه مشکلی حین بارداری به وجود بیاد و بعد حرفو حدیث بشه
یواش یواش داریم از شرایط بخور نمیر به شرایط نخور،بمیر تغیر وضعیت میدیم! باشد که رستگار شویم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم، دقیقاً همون روزی که به مادرم گفتم به مادر شوهر و خواهر شوهرم هم گفتم اما خواهر شوهرم (که قبل من بود)خودش بعد 4 ماهگیش به من گفت(البته خودش نه، مادر شوهرم گفت)
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
اخه بعضیاا تا چند ماه اول نمیگن
ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ! ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺯﻥ! ﭘﺲ ﺑﺒﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﺴﺘﯽ .....
من خودم به شخصه از هیچکس پنهان نکردم

اگه خدایی نکرده اتفاقیم افتاد..افتاده دیگه جرم که نیست
بچه شما ها شنیدید میگن اوایل حاملگی از دست هر کی چیزی بخورید و اگه خیلی خوشتون بیاد بچه شبیه اون میشه?
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
2706