2726
عنوان

چند روزه غذا نمیخوره چیکار کنم ؟

218 بازدید | 7 پست
14 ماهشه . فقط شیر میخوره . تا با قاشق می رم سمتش روشو بر میگردونه . هیچ غذایی نمیخوره فقط شیر و میوه چیکارکنم ؟ آلرژی داشت خوب شده . الان میتونم بهش شیر خشک معمولی بدم ولی اونم دیگه نمیخوره . چرا اینجوری شده چیکار کنم ؟
لثه هاشونگاه کن ببین ورم نکرده شایدآسیا درمیاره و نمیتونه بجوه درد داره. پسرمن هم دقیقا اینجوربودبا این تفاوت که ازشیرهم بدش میامد الان هم نمیخوره عق میزنه.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم تو هم مشکل منو داری بسر منم 14ماهشه دارم از دستش دق میکنم فقط وقتی میخوابه غذاشو با شیشه میدم میخوره فقط دوست داره ابو میوه بخوره فکر کنم به خاطر کرمی هوا بجه ها اینجوری میشن
2728
به خدا این دردمشترک99درصدمادرهاست شوهرم میگه کی بشینه سرسفره و غذا بخوره که ما هم یه نفس راحتی بکشیم بعد خودش میگه:قیامت
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .