2410
2553
سلام مامانا خسته نباشید،‌ چند روزه پسرم خیلی بهانه گیری می کنه یعنی معمولاً بهانه گیره منم شاغلم پسرم پیشه مامانم می مونه وقتی هم می رم خونه باهاش بازی می کنم براش وقت می ذارم ولی همش منو می زنه الکی لجبازی می کنه .. دیروز و پریروز خونه مامانم بودم خواهرم هم بود محمد طه هم همش لج می کرد و منو می زد منم خیلی تو جمع دعواش کردم اونم خیلی گریه کرد الان عذاب وجدان گرفتم که چرا کار منطقی تری نکردم.
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
اره همینطوره می دونم قصدش جلب توجه ولی من بهش توجه لازم رو می کنم ولی بازم به کاراش ادامه می ده مثلاً باهاش توپ بازی می کنم اگر توپ بره زیر صندلی یه قشقرقی به پا می کنه که نگو... بعد هم منو می زنه منم دیگه خسته شدم
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بهاره جان چند سالشه پسرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
بهاره جون منم چند روز پیش اشتباه شما رو مرتکب شدم وقتی سرش داد کشیدم چنان دستاش سپر کرد روی سرش البته من هیچوقت نزدمش ولی بعد نیم ساعت مدام ازش عذر خواهی کردم ولی هنوز هم توی وجود خودم آشوبه
الهی راضیم به رضای تو
2714
پس همسن علی منه علی 24 مرداد 2 سالش میشه ....من خداییش علی خیلی آرومه ولی اگرم یه جایی چیزی و بهونه میکنه میگم مامان علی یه دقیقه منو نگاه کن بیا هم حرف بزنیم بعد حرفهای سوالی ازش میپرسم تا اونم حرف بزنه و آرومش کنه مثلا اگه توپش رفت زیر مبل بهش بگو آآآخه توپت رفت زیر مبل دوست نداری بره اونجا میخوای با هم درش بیاریم احتمالا هی میگه نه و گریه میفته بعدش بگو چقدر این توپت شیطونه همش حواسشو پرت کن بعد یه کار خنده دار کن مثلا بگو حالا مثل یه موش میریم زیر مبل و توپو میاریم اینجوری هم حواسش پرت شده هم مشکلش حل شده .............
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
از اون روز تا یه مقدار عصبانی میشم بهم میگه میخوای دعوام کنی یعنی هنوز صحنه دعوا یادش هست چقدر من مادر بدی هستم لایق اسم مادر هم خودمو نمیدونم
الهی راضیم به رضای تو
عزیزم sardy این جوری نگو اینهمه محبت میکنی حالا یه بارم دعواش کردی خیلی هم مادر خوبی هستی نمیشه که همش یه روی مادر و ببینه .... به نظرم بچه ها خوب میفهمن واسه هر چیزی باید بااشون صحبت کرد من خداییش بعضی وقتها اینقدر با دهن روزه حرف میزنم دهنم کف میکنه ............ ولی جوابشو گرفتم
خوب دیگه مثل پسر من موقع خوابش همه میدونن بهترین مهمونی باشم میام خونه اذیتش نمیکنم ...........ما هم حق داریم خسته میشیم حالا فکر کن علی من تا یه هفته است که میفهمم غذا میخوره اونم خودم کشف کردم که چش بود ............. حالا تازه لذت میبرم از بچه داری بدغذاییش منو به جنون کشیده بود
2706