2726
عنوان

شرمنده.1سوال روم به دیواری دارم...

2498 بازدید | 39 پست
ببخشید که واضح میپرسم.اگه توی دوران بارداری حین رابطه ی جنسی جلوگیری نکنیم و ..... بریزه توی رحم برای جنین مشکلی بوجود میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان من 28 هفته هستم.
خدایا عاشقتم.خیییییلی دوستت دارم.نی نی دار شدن همیشه برای من یه رویا بود.ممنونم که تبدیل به واقعیتش کردی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس اینکه میگن انقباضات رحمی ایجاد میکنه وباعث زایمان زودرس میشه غلطه؟؟؟
خدایا عاشقتم.خیییییلی دوستت دارم.نی نی دار شدن همیشه برای من یه رویا بود.ممنونم که تبدیل به واقعیتش کردی.
عزیزم اشکال نداره تازه از کسی شنیدم بچه رو باهوش هم میکنه
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
آره عسل بعضیا میگن خخخخخخخخخخخخ
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ اﺷﻜﺎﻟﻲ ﻧﺪاﺭﻩ ﺗﻮ ﻣﺎﻫﻬﺎﻱ ﺁﺧﺮ اﺭﺿﺎ ﺷﺪﻥ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﺑﺎﻋﺚ ﺯاﻳﻤﺎﻥ ﺯﻭﺩ ﺭﺱ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮ ﻧﺖ ﺳﺮﭺ ﻛﻦ ﻣﻴﺎﺩ ﻣﻴﺒﻴﻨﻲ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻛﺎﻣﻠﺶ
ﺷﻜﺮﺕ ﺧﺪا ﺟﻮﻧﻢ
2706