2733
2734
عنوان

کمک-توهم زدم انگار

406 بازدید | 17 پست
سلام بچه ها من ماه هشتم هستم. خیلی عجیبه چند روزه توهم می بینم (حشره) به دستم نگاه می کنم انگار یه چیزی روش در حرکته. آزمایشهامم درسته و دارو هم مصرف نمیکنم. به نظرتون علتش چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توجه نکن فشارت که بالا یا پایین نیست؟ به دکترت بگو ولی اگر مثل دکتر من ترسو بود و خواست بال و پر بده توجه نکن بگو از جهت خودم اصلا نیازی به عجله برای بررسی نیست اگر از جهت بچه خطری داره بهم بگید چون 99% این چیزهای عجیب بلافاصله بعد از زایمان از بین می رن تو هم سرت شلوغه اصلا متوجه نمی شی چی شد!
2731
ببین من تو دستم تیر می کشید تو ماه آخر دکتر گفت عجیبه تو خانوادتون مشکلی ندارید منم گفتم چرا سابقه فلان و فلان بیکاری هست فکر کن منو با اون شکم فرستاد از این دکتر به اون مرکز اعصاب و... خلاصه یکروز خودم به شوهرم گفتم ببین الان من ms هم داشته باشم نه دارو می تونم مصرف کنم نه هیچی .... پس باشه برای بعد از زایمان پیگیری می کنیم اصلا نفهمیدم کی خوب شد گردن و سینم پر شده بود از خال گوشتی ریز!!!!! بعد از زایمان نفهمیدم کی رفتن حتی جای یکیشون هم باقی نموند! و خیلی چیزای دیگه
2738
اتفاقا اگه بگی خیلی بهتره. من که به پسرم گفتم خیلی رعایتمو میکنه. یهو نمیپرید بغلم. تو کارام کمک میکرد. با قضیه زودتر هم کنار میاد. هرچی دیرتر بگی دوره سازگاریش سخت تر میشه. از اون اول که گفتم اول صبح که پا میشه اول میاد شکممو میبوسه و مثلا به آجیش سلام میده.
2706