2726
عنوان

زمان تخمک گذاری........

497 بازدید | 7 پست
من الان ترشحاتم خیلی شفاف . شبیه سفیده تخم مرغه(با عرض معذرت میخوام دقیق منظورمو بدونید) الان دماسنج گذاشتم دمای بدنم 37.8بود...کیت هم گذاشتم خط پایینیش کمرنگه...ولی نسبت به خط بالا پهن تره...امروز روز 13 سیکلمه...از اونجایی که شوهرم یکم سرد مزاجه و اگه یک بار داشته باشه دفعه بعدش میوفته دو هفته بعد...به نظرتون امشب اقدام داشته باشم؟؟؟؟
حمید همسر مهربونم...زهرا دختر نازنینم...دوستتون دارم.....تمام دنیا یه طرف شما دو تا یه طرف...زنده باشید ان شالله
سیکلت چند روزست؟
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روزه ترشحت زیاد شده؟
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ.
2728
فکر کنم فرداشب اقدام کنی بهتر باشه
اکثرا سه روز ترشح زیاد میشه، روز دوم تخمک آزاد میشه، اگر جنسیت برات مهم نیست امشب هم میتونی، اگر مهمه که پسر باشه بذار برای فرداشب اما اگر کتاب ریحانه بهشتی رو خونده باشی، گفته سه شنبه ها خوب نیست، حالا این نظر من، هرچی خودت صلاح میدونی