2703
2553
عنوان

وام خوداشتغالی با مدرک فنی حرفه ای

30659 بازدید | 5 پست
سلام به همگی.
چند وقت پیش یه تایپیک زده بودم تا از دوستای گلم راهنمایی بگیرم که آیا درسته که با مدرک فنی حرفه ای وام میدن یا نه؟بعضی دوستان لطف کردن و امودن و جوابهایی دادن اما هیچکدوم اطلاعات دقیقی نداشتن.از اونجا که من اینجا رو بلد نیستم نمیدونستم صندوق مهر رضا کجاست و از هر کی هم فکرش رو بکنید پرسید،از بقال و چقال بگیر تا شعبه های بانکهای مختلف،اما هیچکس نمیدونست.118 هم فقط سه تا شماره بهم داد که از اون روز تا حالا هر چی تماس میگرفتم اصلا گوشی رو بر نمیداشتن.بالاخره امروز موفق شدم با یکی از کارمنداش صحبت کنم و اطلاعاتی بهم داد که بهتر دیدم اینجا بگم شاید به درد بعضی از دوستان هم بخوره.

وام خود اشتغالی رو با مدرک سازمان فنی حرفه ای(نه هنرستان فنی حرفه ای) میدن،فرقی نمیکنه این مدرک مال چند سال پیشه در هر صورت به هر مدرک یه وام تعلق میگیره،حتی اونایی که قبلا با مدرکشون وام گرفتن در صورتی که تصفیه کرده باشن میتونن مجددا با همون مدرک وام بگیرن.

این وامها نیازی به سپرده گذاری ندارن.

به آقایون که در هر صورت وام رو میدن،اما در مورد خانمها فقط به خانمهای بی سرپرست یا بدسرپرست (شوهره ولش کرده باشه بیخبر،یا خدای نکرده از کار افتاده باشه و....)وام میدن.

امسال هنوز بودجه ای براش مشخص نشده و فعلا هم وام نمیدن،سایتش در حال حاضر بسته ست،بنابر این هنوز معلوم نیست که چقدر وام میدن این سری،برای اطلاع از زمان پرداخت وام اواسط خرداد ماه به کافی نت سر بزنید و بپرسید آیا سایت باز شده یا نه؟هر زمان که سایت باز بشه میتونید برای دریافت وام اقدام کنید.البتهامیدوارم که هیچ زنی بی سرپرست یا بد سرپرست نباشه.

این وامها معمولا قرض الحسنه هستن.

در ضمن هر وقت که مطلع بشم سایت باز شده ان شاالله از همین جا خبرتون میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720