2410
2553
نمیدونم چیا باید بردارم برای بچه شیشه کوچولو و پتو دورپیچ و ست بیمارستانی یه سر همی و جوراب و کلاه داره همین با پد سینه و رابط سینه شیشه شور هم ببرم؟ پوشک هم هنوز نخریدم ولی نظرم پریما بود شمام بگین چی خوبه برا خودم مسواک و خمیر دندون و صابون شورت یه بار مصرف و پوشک کاور توالت فرنگی دستمال مرطوب دستمال کاغذی دمپایی و شامپو و حوله هم ببرم؟ میشه دوش گرفت؟ لوازم آرایش و یه شال رنگی رنگی هم برداشتم مامانم هم ظرف یه بار مصرف و قند و چایی بچه ها میگفتن نسکافه برا از بین رفتن ماده بیهوشی از بدن خوبه بخرم؟ ببخشید طولانی شد مرسی که تجربه هاتونو در اختیارم میذارین
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ولی فک نکنم شیشه لازم بشه عزیزم تویه روز بیمارستانی دیگه
قیز نه گوزل تـئلین وار داغ دان اوجا ائلین وار تورکو دانیش اوتانما بال دان شیرین دیلین وار http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1071074&PageNumber=1
2714
آره ولی احتیاطه نمیدونم لباساش بسه لباس خودشون میدن یا نه
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
نگار جان چیا لازمت نشد؟ پوشک برای خودت هم میدن؟ من دکترم خانم روغنی زاده
2706