2703
2553
عنوان

بخش کتاب نی نی سایت

3818 بازدید | 64 پست
نی نی سایت بزودی فروشگاه کتاب خود را راه اندازی خواهد کرد. به همین جهت تالار گفتگو در باره کتاب و سایر محصولات فرهنگی را توجه بیشتری خواهیم داشت. از چند کارشناسان کتاب کودک هم دعوت کردیم که در این بخش به مادران گرامی، در مورد کتاب مشورت ارائه نمایند. شما هم می توانید کتابهای خوبی را که خوندید، در اینجا معرفی کنید. کتابهای این فروشگاه در دو بخش: برای کودک و در باره کودک و خانواده خواهد بود. خانم شیما مسئول فروشگاه در این تاپیک هم پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
سلام، من شیما هستم، مسئول فروشگاه کتاب نی‌نی سایت هر سوالی درباره کتاب داشتین در خدمتتون هستن.امیدوارم در کنار هم همکاری خوبی داشته باشیم و بتونیم این فضا رو برای همدیگه پربارتر کنیم. اینجا می‌تونین هر مطلبی از کتابی رو که خوندین و فکر می‌کنین خوبه و دوست دارین اون و با بقیه به‌اشتراک بگذارین، منتشر کنین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
خیلی خوب اشاره کردی به کتاب رامونا رامونا هم همان ترس ها، احساسات، عصبانیت ها، ناامیدی ها و خوشی هایی که بیشتر بچه ها تجربه می کنند را تجربه می کند و باعث ایجاد نوعی همزادپنداری بین بچه‌ها با شخصیت داستانی محبوبشون میشه مرسی.. کتاب دیگه‌ای هم هست که به نظرتون جالب باشه که بخواین با ما در میون بذارین؟
2706