2737
2734
سلام.من هفته 9 هستم.4 هفته های هست که حالت تهوع دارم البته همراه با تنگی نفس و افسردگی.کسی هست علائم منو داشته باشه؟؟؟میدونید این حالت ها تا کی ادامه داره؟
وبلاگ ترنم عزیزم :http://ourprincess.niniweblog.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آدما با هم فرق دارن همه به من میگفتن 3 ماه به بعد خوب میشی ولی من دقیقا تا آخرر ماه 4 حالم وحشتناک بد بود .تنها توصیه ای که بهت دارم اینه که حال روحی تو حفظ کنی که اضافه نشه به این حال بد جسمی ات.خیلی درکت میکنم چون منم این روزای بدو گذروندم و ثانیه هاشم یادمه ولی الان یه بچه یک سال و نیمه دارم که خیلی شییرینه و تلخی اون روزا رو از یادم میبره
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.
2738
من سه هفته داشتم بدجوووووور. با دمیترون خوب خوب شدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
دوستان اگه کسی در مورد لکه بینی تو بارداری هم اطلاعاتی داره کمک کنه الان میخواستم تاپیک بزنم از روزی که فهمیدم باردارم لکه بینی دارم ، تا الان که هفته 7 هستم اوایل هر شب یه شیاف مصرف میکردم اما الان یک هفته است که دکتر گفته شب یکی و روز یکی مصرف کنم و استراحت هستم اما هنوز لکه بینی دارم
2706