2737
2734
سلام به همه مامانهای خوب از برخی از مریض های خانم دکتر رضوان کاظمی شنیده ام که در معاینه خانمهای باردار با وجود حق ویزیت بالا چک آپ مثل گرفتن فشار خون مادر و وزن و غیره را انجام نمی دهد و سرسری ویزیت می کند و حتی پرونده کامل تشکیل نمی دهد چون اغلب از ایشون به عنوان جراح تعریف شنیده ام خواستم بدونم کسی به تازگی با ایشون جراحی داشته؟ آیا هنوز کارشون خوبه یا بدلیل داشتن مریض زیاد کارشون افت کرده؟ ممنون
سلام من تیر پارسال با ایشون زایمان کردم خیلی دکتر خوبی هستن ولی دوباره اگر باردارشم با ایشون زایمان نمی کنم چون زیرمیزی می گیره در صورتی که من ماه اول رفتم پیشش گفت نمی گیرم ماه 9 زد زیرش و درستع خیلی سریع ویزیت می کنه ولی خودش میگه حواسم به همه جا هست مثلا منو غربالگری دوم نفرستاد ازشون پرسیدم گفت لازم نبوده در صورتی که من فکر کنم یادش رفته
هنگامی که دل کسی را میشکنیم . صدای شکستنش را خوب به خاطر بسپاریم .تا وقتی جایی دلمان شکست رو به آسمان فریاد نزنیم: خدایا به کدامین گناه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت چون شمایی و قبلا مریضم بودی و کلی منت 1 تومن ولی الان رو نمی دونم
هنگامی که دل کسی را میشکنیم . صدای شکستنش را خوب به خاطر بسپاریم .تا وقتی جایی دلمان شکست رو به آسمان فریاد نزنیم: خدایا به کدامین گناه!!!
2731
عزیزم من 1 سال قبل از بارداری و تا هفته 8 پیش خانم دکتر میرفتم کارشون خوب بود ولی اصلا وقت نمیذاشت من 2 دقیقه بیشتر تو نبودم 1 بارم فشارمم نگرفت وزنمم کنترل نکرد متوجه شدم زیرمیزی هم میگیره ک خداروشکر دکترم عوض کردم من برای بارداری ایشونو ب هیچ کسی توصیه نمیکنم
ی خانومی تو بیمارستان اتیه دیدم کیسه ابش پاره شده بود باید سزارین میشد زنگیده بود ب خانم دکتر اول گفته بود 1ت بریزد ب حسابم تا بیام بیمارستان تعجب کردم گفت تاحالا نگفته بود زیرمیزی میگره
2738
من از دکتر کاظمی خیلی راضی ام خیلی من مهرپارسال باهاشون سز شدم فردای عملم دستمزدشو دادم به جای 1تومن 800 دادم قبول کرد.
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

من بیمار ایشونم هرسری هم وزنو کنترل میکنه هم فشارو میگیره از منشیشم پرسیدم گفت دکتر هزینه جدا از بیمارستان نمیگیره این نظرا پس چیه یعنی تبلیغ منفی علیه دکتره؟ آدم میترسه خب یکی نوشته طبیعی عمل میکنه ولی من رفتم بیمارستان پرسیدم گفت سزارین میکنه اگه خودت بخای و بهش بگی ادم نمیدونه واقع این نظرای اینترنتی درسته خالی بندیه تبلیغه چیه اصلا نمیشه اعتماد کرد

سلام عزیزان، جان عزیز دلبندتان رو ندین دست این آدم(رضوانه کاظمی)این دکتر با یک تشخيص اشتباه تمام زندگی ما رو سال ۹۶ نابود کرد از صبح تا شب کار میکنیم و خرج کاردرمانی بچه میکنیم. توی زندگیم همه رو بخشیدم ولی این آدم رو نمیبخشم ازش شکایت هم نکردم حساب ما بمونه اون دنیا... ما اشتباه کردیم و بخاطر اعتبار بیمارستان آتیه به ایشون اعتماد کردیم. در اولین مراجعه به ما گفت همین امروز باید زایمان طبیعی بشی در حالی که اصلا درد نداشتم و بعد زایمان هم گفت بند ناف دور گردن بچه پیچیده بود و احیایش کردیم. خلاصه بچه cp شد ۱۱ روز تو nice موند و ایشون هم از در پشتی فرار کرد و وقتی هم رفتیم پیشش گفت من نجاتش دادم. بچه سالم رو بد بخت کرد. عجله ایشون برای زایمان و پول بیشتر من رو به خاک سیاه نشوند. دچار افسردگی شدید شدم. بچم ۴ سالشه هنوز نمیتونه بشینه... مخارج کاردرمانی و گفتار درمانی و داروهایی که اصلا به خاطر تحریم پیدا نمیشن کمرمونو شکسته... نگاههای دیگران و حسرت های ما هم به کنار..  خلاصه بخدا حلالت نمیکنم حسابمون بمونه اون دنیا خانم به اصطلاح دکتر. تاریخ زایمان 96/8/2