2726
عنوان

زایمان با دیسک کمر !!!

3424 بازدید | 13 پست
سلام خانوما. آیا کسی بوده که با دیسک کمر باردار شده باشه و زایمان کرده باشه ؟؟ زایمان طبیعی بوده یا سزارین ؟ آیا زایمان کمردردهاش رو بدتر نکرده ؟ خیلی نگرانم لطفا اگر اطلاعاتی دارید درمیون بذارید ممنونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیهوشی بودی ؟ یا اسپاینال ؟ می خوام بدونم چند ساعت مجبور شدی طاق باز بخوابی؟ واسه زایمان باید کاملا طاق باز باشی نه ؟ وقتی که بعد از سزارین اولین بار می خواستی بلند بشی راه بری کمرت نگرفته بود ؟
مشکل کمر داری زیره باره بی حسی نرو.داغون میشی.بگو بیهوشت کنن.زندایی من مشکل خیلی خفیف تو کمرش داشت یه بار طبیعی زایمان کرد هیچ مشکلی نداشت دفعه دوم بی حسی سزارین شد کلا کمرش از کار افتاده
سلام بهتره برای درمان دیسک کمر به متخصص خوب مراجعه کنید یکی از دکترهای خوب که توی تلویزیون هم چند بار اومده دکتر علی نقره کار هست خواهر من برای درمان دیسک کمر پیش ایشون رفته و چون با لیزر این عمل رو انجام داد همون روز برگشت خونه خیلی عجیب تر اینکه یه هفته بعد خیلی راحت داشت به کارای روزمره ش میرسید. انگار نه انگار این دکتر خوب یه جا واسه پرسش و پاسخ رایگان داره تو سایتش. اینم آدرسش: http://www.drnoghrekar.com?p=3212 برید تو سایتش و مشاوره بگیرید کاملا رایگانه آدرس سایتش هم www.drnoghrekar.com شماره تماسش 09102526272
منم دیسک دارم ،مهر ماه زایمان میکنم،نگران دیسکم هستم،شنیدم بیهوشی کامل واسه نوزاد ضرر بیشتری داره و ...

طبیعی زایمان کردین؟؟ کمردردتون بیشتر نشد؟

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍