2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آی یو دی نداری ؟ آزمایش ندادی ببینی مشکل هورمونی باشه ؟ آخه منم مدت طولانی لکه بینی داشتم اول رفتم سونو گفت آی یو دی سر جاشه . بعد دکتر گفت آز بده اگه مشکل هورمونی نداشته باشی آی یو دی رو باید دربیارم . رفتم آز دیدم هورمونام افتضاحه
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .
2714
سلام باران جان رحم منم سپتوم یا همون سپتیت بود سپتوم ی دیواره ی نازکی هت که رحم رو از بالا دو قسمت میکنه بارداری اولم سال نود بود هفته ی 8،بارداری توی سونو متوجه این مشکل شدم متاسفانه هفته ی 16 بچم سقط شد بعدش رفتم سپتوم رحممو عمل کردم و الان خدارو هزاران مرتبه شکر ی پسر 4ماهه دارم سپتوم شکل های مختلفی داره چندتا از دوستای خودم و البته بچه های همین سایت هم سپتوم رحمی داشتن که با استراحت سر موقع بچه هاشونو بدنیا آوردن سپتوم رحم من خیلی تیز بود و باید حتما عملش میکردم امیدوارم برای شما هم سپتوم خفیف باشه و بسلامت کوچولوتو بدنیا بیاری. چیزی که خیلی مهمه اینه که حتما استراحت کن و دهانه ی رحمتو بدوز چون معمولا اونایی که سپتوم رحمی دارن مشکل نارسایی دهانه ی رحم نیز دارن باز اگه سوالی داشتی بپرس میام مجدد سر میزنم.
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
2706