2726
عنوان

خونابه در هفته 22 بارداری کمک...

679 بازدید | 8 پست
خانوما من دو روزه رو شورتمخونابه قهوه ایی می بینم ... 21 هفته 2 روزمه
عشق حقیقی مانند روح است . همه در باره آن صحبت می کنند ،‌اما عده کمی آن را دیده اند.
دلی جان منم دقیقا از هفته شما که بودم لکه بینی داشتم تا وقت زایمانم منم استراحت مطلقی و سرکلاژ بودم نگران نباش تا خون نیست نترس
دختر نازنینم 19اسفندشد تمام زندگی من.
خدایا هزار بار شکر برای نعمت بزرگت
بنظرت خونابه مشکلی نداره ؟ خون قرمز نیست دستشویی هم لک نمی بینم فقط شورتمو کثیف می کنم رنگشم قهوه ایی
عشق حقیقی مانند روح است . همه در باره آن صحبت می کنند ،‌اما عده کمی آن را دیده اند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چهارشنبه نوبت دارم بهش می گم 100% فقط نگرانم سرکلاژ بشم کارم چی می شه ؟
من میرم اگه کسی به این تاپیک سر زد وتونست راهنماییم کنه برام بنویسه میام میخونمش
سلام دلی جان چیزی نیست دختر نگران نباش یه کوچولو خودتو خسته کردی من ازاول بارداریم هروقت خیلی خسته میشم وکارمیکنم اینجوری میشم شیاااااف اصلاااااااااااا مصرف نکن شیاف روند رشد جنین رو کند میکنه تا زمانی که با استراحت خوب میشی فقط استراحت کن من با استراحت سریع خوب میشم به سرکلاژ هم احتمال زیاد احتیاج نداری ممکنه حالت جفتت تغییر کرده باشه جفت وقتی درحالت قدامی تحتانی قرار میگیره زن بیشتر لک میشه اینو پزشکم به من گفت چون منم همین جوریم درکل نگران نباش چیز مهمی نیست