2726
هفته 16رفتم سونو که دکتر سونوگرافی گفت جفتت پایینه ولی جای نگرانی نداره با بزرگ شدن رحم و جنین خودش بالا میره و سرسری گفت استراحتت رو بیشتر کن منم خیلی جدی نگرفتم خونمونم طبقه چهارمه با کلییییییی پله منم به رفت و آمدم ادامه دادم هفته 19باز رفتم سونوگرافی که دکتر با جدیت گفت جفتت پایینه(لولایینگ) و باید خیلی احتیاط کنی منم الان یک هفته ست که دارم استراحت کامل میکنم حالا استرس دارم که نکنه نره بالا و بدتر شه شما چقدر استراحت کردید و چقدر طول کشید تا جفت بالا رفت؟
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
عریزم من هفته ١٢ رفتم سونو جفت چسبیده به دهنه رحمم بود. ١ ماه استراحت کردم. دوباره رفتم سونو ١ مقدار بالا رفته بود اما کلا جفتم تا پایان بارداریم پایین بود. فقط همون ١ ماهه رو استراحت کامل کردم.
خداجون مرسی بابت همه داشته ها و نداشته هام.آرزومند خنده های ته دلی برای همه هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی هرچی جنین بزرگتر بشه جفتو می کشه بالا. ولی حداقل ١ ماه استراحت کن. حتما دستشویی فرنگی استفاده کن. پله هم اصلا خوب نیست.
خداجون مرسی بابت همه داشته ها و نداشته هام.آرزومند خنده های ته دلی برای همه هستم.
نه عزیزم. خیلی استرسی نشو. با استراحت خوب می شه. من تو کل بارداریم جفتم پایین بود. البته فقط ١ ماه استراحت کردم.
نه خانمی. سعی کن کمتر راه بری. بیشتر استراحت. پله هم کمتر برو. از دستشویی فرنگی هم استفاده کن. ایشالله سونو بعدی جفت رفته بالا. دکترتم دعوا کن به خاطر سهل انگاریش.
شکمت رو هم ببند.در طول روز چند مرتبه به کمر بخواب و پاهات رو بالاتر بذار مثلا لبه تخت و مبل.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2706