2726
سلام خانمی مبارک باشه خانمی من یه سوال دارم ازت میتونم بپرسم؟ من شنیدم این علائم طبیعی هست
خدایا به همه یه نی نی سالم بده به منم بده

یا امام رضا تنهام نزار(یا طبیب من لا طبیب له)
عزیز من 1 سال و 4ماه منتظر نی نیهستم یه سوال: اونم اینه که م امروز روز 23 پری هستم دوره هام 28 روزه هست دوشنبه ایی که گذشت من داشتم غذا میخوردم یه دفعه حالت تهوع بدی داشتم طوری که اصلا نمیتونستم غذا بخورم میتونه علائمم باردار باشه؟؟؟ شما علائمت چی بود؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
غزیزم من ماه پنجمه اقدام باردار شم.. ماهی که باردار شدم از 16 پریود سینه هام تغییر کرد. نوکه سینه هام خیلی حساس شده بود و از 17 پریود یه رگ دوره هاله سینم ود که هیچ وقت نبود.. از یه چیزایی بدم اومده بو واصلا دوست نداشتم بخورم.. عاشقه انجیر خشک بودم ولی از همون موقع ها به شدت بی زار شدم ازش.. از 20 پریود اطرافه هاله سینم رنگش عوض شده بود
خدایا نی نی مو به خودت سپردم...
الهی که خیلی زود قسمته خودت بشه عزیزم.. مشکلت چیه؟ من فولی هام ریز بود ماهه دوم که کلومفین خوردم باردار شدم.. گلوگوفاژ رو هم همون ماهی که شروع کردم به خوردنش باردار شدم
خدایا نی نی مو به خودت سپردم...
بخدا نمیدوم من و شوهرم همش سالم هتیم هیچ مشکل نداریم کلی دارو خوردم امول زدم ولی هیچ فایده نداشت خیلی دعامکن عزیزم دیگه خسته شدم

2706