2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اگه دکتر منعت نکرده اشکال نداره دکتر من میگفت دوبار در هفته برای کسی که مشکلی نداره ، اشکال نداره
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2738

یکی از نگرانی‌ها و چالش‌هایی که اکثر مادران باردار با آن مواجه‌اند، مسئله رابطه جنسی در بارداری است. بسیاری از زوجین، اطلاعات کمی درباره این مسئله دارند و نمی‌دانند که بارداری تا چه حد روی روابط زناشویی آن‌ها تاثیر می‌گذارد. برخی از زوجین تصور می‌کنند که روابط زناشویی ممکن است سلامت جنین را به خطر بیندازد و حتی به سقط جنین منجر شود؛ اما برخی دیگر شنیده‌اند که این روابط، نه‌تنها خطرناک نیستند، بلکه فوایدی هم برای مادر و جنین به همراه دارند. اما واقعاً کدام ایده صحیح‌تر است؟

• 1-    در برخی موارد بنا به شرایط بارداری هر فعالیت جنسی از جمله تحریک پستان ها یا رابطه جنسی دهانی در بارداری ممنوع است.
  • 2-    اگر همسر شما دارای تبخال دهانی بود، باید از رابطه جنسی از راه دهان خودداری کرد.
  • 3-    اگر همسر شما تبخال تناسلی دارد و تا الان شما به آن مبتلا نشده اید در سه ماهه سوم بارداری از رابطه جنسی اجتناب کنید، حتی اگر زخم ویا علایمی نداشته باشد، چرا که این یکی از موارد محدودیت های رابطه جنسی در بارداری می باشد.
  • http://pregnancyblog.rozblog.com/post/2
2706