2703
2553
عنوان

بچه هرچی میخواد بخریم یا نه؟

2707 بازدید | 16 پست
سلام ببینم شما هر چی بچه هاتون میخواد براش میخرید یا نه؟ نمیدونم چیکار کنم اینقدر گیر میده که مجبور میشیم براش بخریم. چه اسباب بازی چه خوردنی بعضیاش رو هم میدونم براش مفید نیست اما کاریش نمیشه کرد اینقدر گیر میده که مجبوریم بخریم شما با بچه هاتون چیکار میکنید؟
اون چیزایی رو که صلاح میدونیم میخریم در غیر اینصورت خودش رو بکشه هم براش نمیخریم خدا رو شکر فعلا اونطوری نیست که هر چی رو ببینه بخواد تو مغازه یه چیزی خوشش میاد مثلا عروسک میگه بده ببینم بهش میدم تا تو همون لحظاتی که اونجا هست دستش باشه بعد میگم نی نی تنهاست میخواد پیش دوستاش باشه گریه میکنه اونم میده بزارم سر جاش و دقیقا هم باید سرجاش بزارم بعضی وقتا هم خودش میگه بزارش سرجاش نیازی نیست براش قصه ببافم چیزی رو خودم صلاح بدونم براش میخرم البته نزدیک سه سالشه نمیدونم بعدا چی بشه
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
تا دو سه سالگی میشه این کارا رو کرد اما الآن که 5 ساله شده خیلی سخته یعنی بعضی وقتا آبروی آدم رو میبره ضمنا یک چیز هم ذهن من رو مشغول میکنه اینه که نکنه نخریم این بچه دچار کمبود یا عقده بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
قبل از خرید بهش بگو قصد داری چی بخری سعی کن یه چیز مفیدی خودت پیشنهاد بدی. واگر موقع خرید اصرار کرد چیز دیگه ای می خواد اصلا توجه نکنی حتی اگر یه عالمه گریه کرد.برای تنبیه اینکارش یه بار به خرید نبرش بگو برا چی نمی بریش.
قبول سفارش دستبافت عکس از شما بافت از من انواع پاپوش وکفشهای بسیا زیبای دستباف نوزادی با رنگها وطرحهای زیبا در وبلاگ www.parminstar.blogsky.com یکبار دیدن بفرمایید خوشتون میاد. اگر نخواستید با نظراتتون من را در بهتر شدن مدلها یاری کنید.
من کاملا احساس می کنم دخترم قبل از بیان خواسته اش اول یه کمی فکر می کنه بعد الکی شروع می کنه گریه کردن ولی در نهایت وقتی می بینه بی فایده است دست بر میداره.
قبول سفارش دستبافت عکس از شما بافت از من انواع پاپوش وکفشهای بسیا زیبای دستباف نوزادی با رنگها وطرحهای زیبا در وبلاگ www.parminstar.blogsky.com یکبار دیدن بفرمایید خوشتون میاد. اگر نخواستید با نظراتتون من را در بهتر شدن مدلها یاری کنید.
انگاری دارم با خودم حرف می زنم بای.
فقط باید خودت وباباش نظرتون همسو باشه
2714
از راهنماییاتون ممنونم پارمین عزیز یک مدت این کار رو کردم اما احساس کردم رابطمون داره خراب میشه ضمنا بچه ها خیلی زرنگن راشو پیدا میکنن مثلا یه جایی شروع میکنن گیر دادن که تو کاری نتونی بکنی مثلا پیش پدر بزرگ و مادر بزرگ یا دوست آشنا شروع میکنن گریه کردن. ایجاها دیگه کاری نمیشه کرد چون اگه تو نخری اونا وارد عمل میشن. با این مورد برخوردین تا حالا؟
سلام به همه مامانا عزیز یه جایی میخوندم که بچه باید با زحمت به چیزایی که میخاد برسه. مثلا چند تا شرط براش بذاری، مثلا بگی اگه هر شب مسواک بزنی فلان چیز رو برات میخرم یا میبرمت پارک. اینی هم که پارمین جون گفت خیلی مهمه. که نظر خودت و باباش اختلاف نداشته باشه و گرنه جلو بچه خیلی بد میشه.
همه دنیام مرجان ساداتمه
پسر منم 5 سالشه و چون از همون اول چیزهای غیر ضروری رو براش نخریدم الان باهش مشکلی ندا رم مثلا چیزی بخواد بگم نه دیگه حرفش رو هم نمیزنه همیشه هم با باباش هماهنگیم اگه یکیمون بگه نه دیگری هم تایید میکنه و چون همه فامیل از اخلاقم خبر دارن و میدونن اگه چیزی لازم باشه خودم تهیه میکنم به خودشون اجازه نمیدن تو کارم دخالت کنن تازه بعضی وقتها هم چیزی بخواد و قصد خریدش رو داشته باشم بلافاصله براش نمیخرم بد نیست از همین الان صبر داشتن رو یاد بگیرنن
باران جون یعنی پدرمادراتون یا فامیل برای پسرت خوراکی، اسباب بازی، سی دی یا اینجور چیزا نمیارن. نمیشه که ما هرکی میاد خونمون یه چیزی واسه دخملی ما میاره کنترلش هم نمیشه کرد ناراحتی بار میاره اگه راهی بلدی که میتونه کمکم کنه بگب ممنون میشم
2706