2410
2553
از روز 12 پری باز امکان رشد فولیکول هست؟آیا امپول hcg باعث رشد فولیکولا میشه؟
راست می گی شبنم جون
من روز 12 فولیکولم 17 بود دکترم گفته بد نیست این ماه هم فقط 12 13 15 برنامه داشت البته روز 12 یکیش ترکیده بود یعنی می شه منم باردار بشم این ماه شبنم یعنی بعد از 12 هم فولیکول رشد داشته؟؟؟؟؟/
لطفا جوابمو می دی شبنم جون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من روز 12 فولیکولم 17 بود دکترم گفته بد نیست این ماه هم فقط 12 13 15 برنامه داشت البته روز 12 یکیش ترکیده بود یعنی می شه منم باردار بشم این ماه شبنم یعنی بعد از 12 هم فولیکول رشد داشته؟؟؟؟؟/
مامان سپنتا کمک می کنی منو
دیانا جون میشه بیشتر توضیح بدین از کجا فهمیدین ترکیده بود آیا سونو بهتون گفته؟ پس فولیکول 17 چی شده اون بعد از ترکیده شدن اون یکی فولیکول هنوز باقی مونده بهم بگو استرس دارم آخه من امپول هاش سی جی دارم که بزنم
2714
نازلی جون یه کم مایع دیده شد که هم دکتر سونو و هم دککتر خودم گفت یکیش ترکیده یعنی زودتر بزرگ شده
و یه دونه هم 17 داشتم که دکترم هم گفت بد نیست یعنی خوبم نیست گفت از امروز یعنی 12 برنامه داشته باش منم همون روز 12 13 15 فقط داشتم تا 22 دیگه نداشتم نمیدونم الانم 28 پری هستم فکر می کنید باردارم

تورو خدا دعا کنید واسم
دارم نازلی جون ولی مثل ماههای قبله می ترسم الکی باشه اصلا به شوشو هم چیزی نمی گم می پرسه حالتی نداری می گم نه می ترسم حالتهام به خاطر قرصها باشه اخه متفورمین می خورم لتروزل هم خورده بود م تقریبا 8 ماهه اقدام کردم و دوماه دارو مصرف کردم می ترسم بی بی بذارم 28 هستم دعا کن واسم نازلی

شما هم انشالا که این ماه نتیجه می گیری
سلام نازلی جون
بله که رشد میکنن فولیکولا روزی 2 تا 3 میلیمتر رشد میکنند و معمولا 20 تا 24 آزاد میشن.
من روز 13 فولیکول 9 و 7 داشتم و روز 18 فولیکول 13 و 10 که دکتر گفت خیلی کمه اما همون ماه به لطف خدا باردار شدم در کمال ناباوری.
انشالله که مامانی عزیزم و الان سن جنینم با تاریخ پری میخونه دکتر گفت بین 13 تا 18 تخمک آزاد شده. وقتی تخمک آزاد بشه فولیکولای دیگه کم کم تحلیل می روند.
اگه این آمپولو زدی چند روز بعد از تاریخ پری صبر کن تا اثرش از بین بره.
مهتاب جون واسه من چی ؟ یعنی واسه من هم رشد کرده و آزاد شدن
من روز 12 اندازش 17 بود بعد ازاون یعنی روز 15 که من فقط یکبار برنامه داشتم 23 شده بوده یعنی آزاد شده

مهاتا خانوم یعنی اونی که ترکیده بوده و زود ترکید دکترم گفت زود بوده تخمک آزاد شده یا نه
2706