2410
2553
مهتاب جون من امپول هاش سی جی را فعلا نزدم دکترم گفته اندازه فولیکولام پایینه و امپول بی تاثیره مهتاب جون امیدم به خدا باشه امپولو بی خیال شم ؟ یا اینکه دوباره برم سونو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید دیانا جان من الان نوشته اتون رو دیدم
برای من که اینطوری بود بچه ها هم میگن که رشد میکنه پس امیدوار باش عزیزم
ببین خانومی بعد از پروژه ات پاهاتو بگذار رو دیوار و حدود دوساعت از تختخوابت تکون نخور البته نیازی نیست 2 ساعت رو دیوار بگذاری ها ولی خب من یک ساعتی گذاشتم
امیدوارم شما هم به زودی زود مامان بشی گلم
سلام عزیزم فقط امید به خدا داشته باش این چیزها یعنی سونو اندازه فولیکول اندازه ی رحم تعداد اسپرم باور کن مهم نیست فقط فقط خواست خداست که نی نی می یاره من واسه نی نی اول این قدر سونو می رفتم که خدا می دونه بعد هر نزدیکی پاهام را دو ساعت بالا نگه می داشتم و نمی شد و 2 سال طول کشید ولی برای نی نی دومی اصلا نمی دونم کی تشکیل شد حتی یه دونه قرص هم نخوردم خودش اومد بدونه این که بدونم اندازه فولیکول چقدر بود و کی اومد فقط خداست که نی نی می ده به ماها واسه همین استرس نداشته باش و دل به خواست خدا بده خدا یه زمانی را برای هر کاری مقرر کرده اگه هنوز باردار نشدی بدون خاست خدا هنوز نبوده و به دلایلی که خدا می دونه زود بوده و اون روز می رسه آرامش داشته باش...
2456
سلام من روز 10پری رفتم سونو 3تا فولیکول داشتم باسایز 12/10/10 دکتر بهم امپول اچ سی جی داد زدم از روزه 12پری هم یه شب در میون پروژه گذاشتم الانم 5روزه دیگه مونده تا پری نمیدونم جواب گرفتم یانه
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
سلام من الان 12 روز از نزدیکیم میگذره و نمیدونم حامله هستم یا نه
حدود 3 و 4 روزه که زیر شکمم درد میکنه و سینه هام سفت شده . ممکنه که حامله باشم؟ تست خون چه زمانی نشون میده ؟ قبل از زمان پری نشون میده؟
2714
منم روز 13 رفتم سونو شکمی فولی 7 بود ولی دکتر گفت تو اقدامتو داشته باش بعدش روز 15 رفتم سونو واژینال فولی 14*16 داشتم که خدا رو شکر الان مامان شدم ، عزیزم به این عددا زیاد توجه نکن مهم خداست
همسرم ، عشقم ، نور چشمم ، سلطان قلبم با صداقت ، بی نهایت ، تا قیامت دوستت دارم.
دخترم عاشقتم.
میدونم این پست خیلی قدیمیه اما میخوام اطلاعات فعلی خودمو اینجا بزارم شاید بدرد یکی بخوره من در سونو واژینال روز 10 پری با تزریق دو تا امپول هاش ام جی فولی 10 و چند تا زیر 10 داشتم روز 14 پری هم ، مجددا سونو دارم که نتیجه رو براتون میزارم در روز چهارده پری نیز فولی خوبی پیدا نشد وسیکل ای یو ایم کنسل شد و من با خوش خیالی رفتم اقدام که نتیجه ای در پی نداشت و پری اومد اینماه رفتم دکی و برام سونو نوشت بدون قرص منم هر از گاهی دارو گیاهی خوردم روز سیزده پری فولی 12 و 9 داشتم با اندومتر 6 بهم گفت فولیت رشد میکنه از روز 15 به بعد برو اقدام.... برام دارو تقویت تخمدان داده ... احتمالا دارو گیاهی بهتر از شیمیایی به بدن من میسازه
یه صلوات یرا تموم شدن انتظار همه منتظرا بفرستید..... اللهم صل علی محمد و ال محمد
سلام دوستان من روز 11 پریود رفتم سونو دکتر گفت که تخمک هات خوب نیستن این ماه اقذام نکن ولی من اقدام کردم ببینم خدا چی می خواد شما هارو که دیدم امید وار شدم
از بس نفس به یاد عشق تو زدم / یاد تو جای هر نفسم می آید
2706