2737
2734
عنوان

از کی برم استعلاجی؟؟

298 بازدید | 8 پست
سلام دوستان الان هفته 36 هستم و اگر زایمانم طبیعی باشه حدودا 22 مرداد میشه و اگر سزارین دوهفته زودتر، به نظرتون از کی برم استعلاجی؟ شماها چیکار کردید یا می کنید؟ بیمه قبول میکنه؟
خواستم بگویم، که فاطمه دختر محمد است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه همسر علی است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر حسین است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر زینب است. باز دیدم که فاطمه نیست. نه، این‌ها همه هست و این همه فاطمه نیست. «فاطمه، فاطمه است»
از مرخصی های خودت استفاده کن و برو
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یلدا جان شما بیمه خدمات درمانی هستین؟یعنی زوریه؟! کلا 10 ماه؟
خواستم بگویم، که فاطمه دختر محمد است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه همسر علی است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر حسین است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر زینب است. باز دیدم که فاطمه نیست. نه، این‌ها همه هست و این همه فاطمه نیست. «فاطمه، فاطمه است»
2731
من که از خرداد رفتم استعلاجی تهدید به زایمان زودرس داشتم تا جایی که می دونم ، بیمه استعلاجی رو جدا می ده ، فقط باید مستندات رو داشته باشی و بیمه توی کمیسیون تایید کنه که استعلاجی لازم بوده ، مدارکی مثل گواهی پزشک ، آزمایش ، سونوگرافی ، ممکنه این مدت رو کم کنه مثلا 20 روز استعلاجی رفته باشی ، نصفش و قبول کنه و پرداخت کنه . بستگی به مدارکت داره که مورد قبول کمیسیون باشه . از تاریخ زایمان به بعد هم جداست ، مدارک بیمارستان کفایت می کنه .
مامانی منتظر اومدن شما بود، آخه خیلی وقته که هی خواب می دید که دو تا نی نی داره ، حالا خوابش تعبیر شده - خوش اومدید
من کلا 8 روز دیگه مرخصی تا پایان سال دارم. میترسم بعد از مرخصی زایمان لازمم بشه
خوش به حالت یلدا جون دعا کن مرخصی کلا 9 ماهه بشه گندمزار، اگه سونو و بقیه موارد همه چیز رونرمال نشون بده چطور؟قبول میکنن؟ من موندم تا آخر رمضون بیام سرکار یا تا آخر تیر؟
ببین بستگی داره که دکترت چی تشخیص بده و برای چی بری استعلاجی به من گفته تهدید به زایمان زودرس و عدم رشد جنین ها به خطر دردها کلی NST و آزمایش انجام دادم ولی همش نرمال بوده ، بعید می دونم بیمه چیزی بابت این استعلاجی ها به من بده فقط امیدم به اینه که به خاطر دوقلویی یک مقدارش و بدن وگر نه خیلی امیدوار نیستم از اون شعبه ای که بیمه هستی باید بپرسی ، من گذاشتم بعد از زایمان برم بپرسم.
مامانی منتظر اومدن شما بود، آخه خیلی وقته که هی خواب می دید که دو تا نی نی داره ، حالا خوابش تعبیر شده - خوش اومدید
2738
به نظرم بهت بدن چون وضعیتت ویژه است. البته از خرداد یه خورده زیاده فقط اینو میدونم که از دو هفته قبل از زایمان طبیعی میگن بیمه گیر نمیده