2410
2553
عنوان

علائم بارداری خارج از رحم

10133 بازدید | 37 پست
سلام به همه مامان های عاشق و دوست داشتنی من سه روز پیش آزمایش بارداری دادم و مثبت بود.HCG 1996 بود..وقتی به دکتر گفتم دردهای زیر شکم دارم گفت احتمال بارداری خارج از رحم هست. کسی از دوستان هست این علائمو داشته باشه؟
خدایا عاشقتم.....♥دیروز قلب گل نازمو دیدم که مثه قلب گنجیشک میزد...♥خدایا میسپارمش به خودت...♥
چرا سونوگرافی نکرد من هفته 6 سونو واژینال کردم گفت خارج از رحم نیست
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
منم چون مامانم سابقه بارداری خارج از رحم داشت می ترسیدم اما این دردا تو بیشتر باردارا هست ربطی به خارج از رحم نداره
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دردش خیلی شدیده غیر قابل تحمل همراه با خونریزی فکر نمیکنم شما بارداری خارج رحمی داشته باشی الان با ابن اندازه بتا اگر بری سونو ساک قابل دیدنه بنظرم دکترت رو عوض کن
حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم جانم می رود.
2456
منم درد زیر شکمی داشتم الان کمتر شده دکتر برام شیاف پروژسترون نوشت الان تقریبا دردم کمتره درد زیر شکمی معمولا طبیعیه
فکر اقتصادی خوب زده به سرم : میخوام برم خارج یکی از کلیه هامو بفروشم دلار بگیرم بیام هم یه کلیه بخرم هم یه بنز کوپه!!
منم درد زیر شکمی داشتم الان کمتر شده دکتر برام شیاف پروژسترون نوشت الان تقریبا دردم کمتره درد زیر شکمی معمولا طبیعیه
فکر اقتصادی خوب زده به سرم : میخوام برم خارج یکی از کلیه هامو بفروشم دلار بگیرم بیام هم یه کلیه بخرم هم یه بنز کوپه!!
برنج بخور دردت کمتر میشه منم همینطوری بودم سردی نخور گرمی جات بخور دلت خوب میشه
دل نده به آدم ها . . . تو که از خدایشان عاشق تر نیستی . . . آن ها خدای خود را به نیمه نانی میفروشند . . . تو را به نیمه شبی . . .
2714
هفته چندمی؟ اولا سونو شکمی دقیق نیست دکتر من خودش دستگاه سونو داشت خودش انجام میداد
مامان عاشق منم همین شیاف رو استفاده میکنم هفته هفتم هستم
2706