2410
2553
عنوان

فردا روز پر استرسیه!!!

1216 بازدید | 149 پست
سلام فردا وقت دکتر دارم ...دکترم گفت اگه تا فردا خبری نشده باید برم بستری شم حالا چند تا سوال 1- فردا برم بستری شم امپول فشار میزنن؟اگه اره یه کم برام توضیح بدین خیلی استرس دارم 2- اگه زایمانم طبیعی بودد بالاخره باید چیکار کنم شکم بند ببندم یا نه ؟ 3-اگه احتمال این بود که سزارین شدم باز هم باید شکم بند ببندم یا نه ؟ 4- خیلی ببخشید شما توی بیمارستان از لباس زیر یه بار مصرف استفاده کردین ؟ ممنون میشم برام دعا کنید روز راحتی باشه برام و دخترم سالم باشه ... ایشالله همه کسانی که منتظرن این لحظات رو تجربه کنن ...بگین آآآآآآآمین
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مرسی سانی جان
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2714
مبارکه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
چشم بچه ها ایشالله اگه قابل باشم برای همه دعا میکنم ..ایشالله سال بعد این موقع نوبت شماها باشه
1 آره احتمالا آمپول فشار میزنن. دهانه رحمت باز و نرم شده؟ اگه اصلا نشده باشه شاید سزارینت کنن کیسه آبم میزنن احتمالا 2 شکم بند ببند 3 دکترا میگن ببند. ولی تو کلاس آمادگی زایمان گفتن بعد سزارین سه هفته بعدش ببندین 4 من استفاده نکردم. لباس زیر معمولی خودم. ندادن بهمون خسیسا. اولیم طبیعی بود دومی سزارین. هر دوش تا زمانیکه دراز کشیدی پوشک گنده میذترن زیرت. بعد که پا شدی لباس زیر میپوشی و ...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
1- آمپول فشار رو میریزن تو سرمی که بهت وصل میشه اگر جواب نداد و پروسه درد شروع نشد و همه چیز برای طبیعی مناسب بود خودشون کیسه رو پاره میکنند 2- ببند 3 نمیدونم 4- بعد از زایمان بله خود بیمارستان میده ،‌ خودت هم اگر خریدی سایز خیلی بزرگ بگیر که پوشک گنده توش جا بشه @@@@@@ عزیزم من رو از دعای خیرت محروم نکن باشه گلم باشه؟؟
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2706