2733
2734
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212943 بازدید | 1469 پست
تپل مپل عزیزاونجابصورت تیمی کارمیکنن البته من بیشترتحت نظردکترکریمزاده هستم مشکل ازشوهرمه یک بارای یو ای ویک بارهم میکروکردم که فعلامنتظرجواب میکروهستم عکس رنگی هم گرفتم ....عزیزم دقیقاروال اهدای تخمک نمیدونم به چه صورته اونجابهت توضیح میدن عزیزم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
تپل مپل عزیزم سلام ایمیلت را خواندم اگر تونستی به شایا مهر یه سر بزن فکر کنم زمان انتظار کمتر باشه. شنیدم بیمارستان پیامبران هم سریع کار را راه میندازد

در مورد اینکه بچه اهدایی چاقو کش و... بشه علم روانپزشکی ثابت کرده رفتار انسانها بیشتر به محیط تربیتی

بستگی داره تا ژن....نوزاد مثل یک لوح نانوشته می مونه که پدر و مادر با اعمال و تربیت خودشون روی اون هر چی

میخوان حک می کنن........ به نظر من اگر دید همسرت اینه حتما قبل از اقدام به این کار یک مشاوره روانپزشکی

انجام بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من ادم باید حد اقل خصوصیات فیزیکی شخص اهدا کننده تخمکو بدونه .من ترجیح میدم اون اهدا کننده شبیه خودم باشه حداقل تو مایه های من باشه تا بچه به من بخوره.
یه سایتی برای این کار هست ببینینین این خارجی ها کارشون درسته ببینید چقدر متقاضی اهدا هست/ اکثرا هم نوشتن میخوام شادی رو به یه خانواده اهدا کنم.حالا به نظرتون اونا مسلمون ترن یا ما؟
http://www.surrogatefinder.com
خدا انسان ها رو پاک می آفرینه و بهشون قدرت و حق انتخاب می ده ، درسته که نژاد و ارث و نونی که آدم می خوره و محیطی که انسان توش تربیت می شه تاثیر زیادی روی شخصیت نهاییش داره اما ، اگر قبول کنیم خدا انسان ها رو آزاد و مختار آفریده به این نتیجه می رسیم که در نهایت با وجود تمام تاثیرات محیطی و تربیتی و ژنتیکی این خود آدم هست که با اختیاری که خدا بهش داده انتخاب می کنه همون طور که :
پسر حضرت نوح که خون پیامبرخدا توی رگ هاش بود و سر سفره ی پیامبر خدا بزرگ شده بود ، جزو جهنمیان شد .....
همسر فرعون که سر سفره ی فرعون ، ظالم بزرگ روزگار نشسته بود ، از بانوان بزرگوار بهشتی شد......
2731
خیلی خوشحالم که این تاپیک زده شده ...
من یک پکیج سه تایی جنین دارم که چند وقته میخوام اهدا کنم ...
تنها هزینه فریز و نگهداری جنین ها رو از دوستان دریافت کننده میگیرم . جنین ها در بیمارستان مهر تهران هست .
اگه کسی خواست به من ایمیل بزنه .
خوب بابت اینکه کمک کردین نگرانی‌های اولیم برطرف بشه و با توکل به خدا شروع کنم ممنون.
حالا میشه اگه کسی میدونه لاله خوبه یا نه بگه؟ یه جا تو تاپیکا خوندم که طاهری خوب نی و پو لکیه ولی اکی جون از لاله خیلی تعریف میکرد...
کسی تو لاله کارش به سرانجام مثبت رسیده؟ کل هزینه تخمک اهدایی تو رویان 4 تومنه کسی میدونه کل هزینه تو لاله چقدر میشه؟
2738
دوستای خوبم من نمیدونم مشکل شما عزیزان چیه که میخواین از تخمک اهدایی استفاده کنین اما بهر حال براتون آرزو میکنم که نینی دار بشین.منم یکی از کسایی بودم که قرار بود اهدایی بگیرم اما......

من میخوام تجربه خودمو بهتون بگم.سال 87 عمل باز فیبروم کردم قبل از اون برای بارداری اقدام کرده بودم که چون فیبرومم بزرگ بود احتمالش خیلی کم بود بعد از عمل رفتم پیش اشرف معینی گفت باید لاپرا و هیستروسکوپی کنم لوله هام بسته بود و سپتوم هم داشتم که عمل شدم .دکتر گفت چون سنت بالاست(33)باید ivf کنی.بهم دارو داددو رفتم تو سیکل روز تخمک کشی من فقط 2تا تخمک داشتم که هردو رو انتقال دادن ولی نگرفت.گفت 2ماه بعد بیا دوباره رفتم تو سیکل میکرو ایندفعه داروهام رو 2برابر کرد من 4 تا تخمک داشتم اما متاسفانه هر 4تا بی کیفیت بود و اصلا جنین تشکیل نشد که انتقال بدن........خانم دکتر میگفت تو چرا اینجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه یادش اومد ازمایش بده بعد معلوم شد fshمن بالاست!!!!!!!!!!!!!!

یعنی این خانم قبل از این عمل و این داروهای سنگین نکرد این ازمایش رو قبل از عمل برام بنویسه!!!!!!

بعد از این اف اس اچ دکتر به من گفت باید از تخمک اهدایی استفاده کنی و هیچ راهی نداری.مردم و زنده شدم گفتم هیچ دارویی نیست گفت نه نه نه نه
رویان هم بهم گفتن فقط و فقط اهدایی

روز و شبم ریخته بود بهم همش گریه میکردم .تا اینکه یکی از دوستام دکتر پاکروش رو بهم معرفی کرد رفتم اونجا یه عالمه آز برای منو شوشو نوشت که شد 400 هزار تومن بازم اف اس اچ بالا بود11.بهم دارو داد گفت بخور بعد ای وی اف میکنم اگه نشد اونموقع اهدایی.کلا بهم ریخته بودم حوصله نداشتم داروها رو بخورم اخه همه تقویتی بود و به نظرم داروهای مهمی نبود داشتم خودمو برای اهدایی آماده میکردم و با خودم کنار اومده بودم.اواخر بهمن شروع کردم به خوردن داروهای دکتر و در کمال ناباوری فروردین حامله شدم طبیعی.نمیتونستم باور کنم اخه من 2تا میکرو نا موفق داشتم و قرار بود اهدایی استفاده کنم اما اول خدا بعد این دکتر کمکم کردن.

سرتونو درد اوردم اما میخوام بگم این دکترها مخصوصا مراکز ناباروری از بس از این چیزیا دیدن براشون عادیه و نمیتونن درکت کنن و برات دل بسوزونن اما دکتر پاکروش واقعا دل میسوزونه و علم بسیار بسیار بالایی داره.یکی دیگه از خانومای همین سایت پیش این دکتر بعد از 14 سال طبیعی باردار شد جالبه 6بار میکرو و4بار ای یو ای کرده بود به نظر من قبل از اهدایی یه سری به این دکتر بزنین.

از ته دل برای همه تون آرزو میکنم خدا بهمتون بچه سالم بده.من اکثرا تو کلوپ مریضای دکتر پاکروشم اگه سوالی داشتین در خدمتم.
خرید آنلاین از ALIEXPRESS و quizclothing و سایتهای خارجیhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28321
در ضمن اینم بگم که شوشو من هم اسپرش ضعیف هم کم هم تحرک بسیار پایین و هم کج و کوله داشت.اصلا با عمل اقایون موافق نیست و جالبه خودش دارو به آقایون میده همه هم تقویتی و اکثر مریضاش جواب میگیرن.

بوس و بای
خرید آنلاین از ALIEXPRESS و quizclothing و سایتهای خارجیhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28321
مینویسم.مینویسم با اشک.با آه.برای اینکه تخلیه شم..از بچگی مینوشتم.................با نوشتن حالم بهتر میشود...انگار دردهایم رو به اینجا میسپارم................تمام دکمه های صفحه کلید خیسه............باز هم چشمها بی قرارن.............و اشکها جاری و من.......سرنوشت.............بازی روزگار ................خستم.........شکستم...........اما حتی نمیتونم باهاش صحبت کنم......این دو روزه به اون چی گذشته................کاش لااقل بهم زودتر میگفت...............همه رو تو دلش ریخته.................کم کم نوک انگشتام داره گرم میشه ............چشام کوچیک شده..پف کرده......فشارم برگشته به حالت قبل..........با اینکه میدونستم جواب بیوپسی منفیه...تو پستای قبل گفته بودم که.... اما همش توی دلم میگفتم نه...شاید یه چیزی باشه............و منتظر جواب....................حتی الان که میخوام اسم خدا رو به زبون بیارم.....بگم خدایا و یه آهی از ته دل بکشم.....................انگار تردید دارم.اسمشو بگم......................چه شبها و روزهایی تو این مدت بر من گذشت.از ماه رمضون پارسال که قطعی اقدام کردیم..................نشد....و شروع ازمایشات و موسسه ناباروری و ...هیچ وقت فکرشو نمیکردم...................یه اسپرم انقدر مهم باشه.........بتونه انقدر زندگی رو تحت تاثیر بزاره................اما الان که بقول خودشون بهترین نوع عمل در ایران در بهترین مرکز ناباروری انجام شده و جواب منفیه..............یعنی شروع یک زندگی جدید...................یعنی استفاده از روش اهداء....اما ژن بچه چی میشه........تخمک از کی.اسپرم از کی..............ویژگیهاشون.اخلاقاشون.....گروه خونیشون......مریضیاشون..................................

گریه نمیذاره بنویسم.................میخوام بگم برام دعا کنید..اما انقدر دعا کردیم این شد.........دعا نکنیم چی میشه!!!!

پس میزارم به اختیار خودتون......................

فعلا خدانگهدار
سلام
انقدر نا امید نباش سارا جون انقدم انرژی منفی نپراکنون!
بی خیال بابا سخت نگیر دیگه لااقل از بچه ای که آدم از پرورشگاه میاره که بهتره تازه انقدر ناشکری نکن وگرنه همین راهم کنسل میشه ها.
مامی جون از معرفیت ممنون. برات خوشحالم حالا نینی داری یا بارداری؟ مواظب خودت باش.....
واسه منم دعا کنین..
کسی نبود جواب بده واسه تقویت رحمم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟
2706