2726
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212917 بازدید | 1469 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صنم جان خوندم..............بیوپسی.میکرو تسه......
اون خانوم که نوشتمم همسرش همین عملو گفت داره...ولی چجوری همون موقع اسپرم پیدا شد نمیدونم.......................همونجا دکتر بهشون گفت عملتون عالی بوده.اسی هاشونم پول گرفتن فریز کردن
2728
سلام دوستان
من تازه به شما پیوستم
28 سالمه و کاندید دریافت تخمک اهدایی هستم.
با مریم جون هم مکاتباتی داشتم که متاسفانه فعلا بی نتیجه مونده، واسم دعا کنین...
من رویان رفتم بهم گفتن فعلا دارن متقاضی‌های سال 87 رو معرفی می‌کنن و حدود 3 سال طول میکشه تا نوبت من بشه. اما من اینقدر فرصت ندارم میترسم دیر بشه و یه وقت مجبور بشم از رحم اجاره‌ای هم استفاده کنم که در این صورت ترجیح می‌دم قید این هدیه های آسمونی رو بزنم. خواهش می‌کنم اگه کسی میتونه منو خوب راهنمایی کنه بگه..
در ضمن از بس به این در و اون در زدم بدجوری سرگردون شدم، لاله، رویان، دبیر اشرافی و یا دکترهای خصوصی ؟
به نظرتون چی کار کنم؟
تازه یه نگرانی دیگم دارم از آینده‌ی جیگرامم (چون دو قلو دوست دارم) همش میترسم بفهمن که نصف ژناشون از مامان بابای خودشون نیست؟
توروخدا یکی منو درست درمون کمک کنه...
تپل و مپل جان ، به نظر من بهتره که مراکز درمانی که من در اولین پست این تاپیک معرفی کردم و یا خودت با تحقیق در اینترنت و غیره ، پیدا می کنی رو لیست کنی .... به ترتیب باهاشون تماس بگیری و یا در صورت لزوم مراجعه حضوری داشته باشی .... بعد شرایط و هزینه هاشون رو هم بنویسی ... اینجوری اگه پیگیر باشی ، بعد از یکی دوهفته یک لیست کامل از مراکز درمانی ، شرایط و هزینه ها داری و میتونی بهترین تصمیم رو بگیری .... مطمئن باش خصوصا در این زمینه ی مشکلات ما ها ، حرف و تجربه دیگران فقط یه راهنمایی هست اما در واقع هیچ کسی به جز خودمون نمیتونه برامون دست و آستین بالا بزنه ، باید خودت دنبال حل مشکل و پیدا کردن راه حل باشی ، اگه واقعا این موضوع برات مهمه باید براش واقعا وقت بگذاری ...... ضمنا من در پست اول همین تاپیک از قول یکی از کاربرهای این سایت نوشتم که توی بیمارستان لاله بخش درمان ناباروری اش می تونید برای دریافت تخمک اهدایی مراجعه کنید ...... کلا به نظر من در مورد درمان نازایی از اونجایی که شرایط هر کسی با دیگری فرق داره فقط خودش می تونه برای حل مشکلش راه حل پیدا کنه ، حرف دیگران فقط یک راهنمایی هست که البته خیلی هم ارزشمنده اما به هر حال شرایط و ایده آل هر کسی یا حتی توان مالی هر کسی با دیگری فرق داره ..... موفق باشی
خیلی ممنون که به این خوبی منو راهنمایی کردین..
چه احساس خوبی به آدم دست می ده وقتی میبینه کسانی هستن که به خوبی درکت کنن..
اکی جون، آیا اطلاعات دیگه ای هم از این مرکز داری؟
بقیه کارارو هم خود خانم دکتر انجام میده یا بعدش باس برم یه مرکز دیگه؟
از هزینه هاشم اطلاع داری؟
من از خانم دکتر وقت گرفتم واسه هفته دیگه دعا کنین اونجا یه بارقه های امیدی واسم پیدا شه..
نی نی نگار جون خیلی منطقی و خوب پاسخ دادی، ولی منظور من این بود که با شناختی که شما تو این مدت پیدا کردین آماری دستون نیومده که کجا بهتر نتیجه میده؟ من میترسم یه جایی برم که واقعا معتبر نباشه و یا یه ریگی به کفششون باشه..
تازه شوشو میگه از کجا باید اعتماد کنیم که از اسپرم خودمون استفاده میکنن، و میگه که اینا (لاله) یه ریگی به کفششونه! اگه تخمک پیدا کردن به این راحتیه چرا رویان نمیتونه پیدا کنه؟ شاید اینا خوب در مورد طرف تحقیق نمیکنن چار تا آز میگیرنو خلاص! اگه بچه هامون چاقوکش از آب دربیان و نصفه شب بیان سرمونو ببرن چی؟؟؟؟؟ و هزار تا سوال دیگه.....
شوشوی من فوق العاده آدم محتاطیه و همش میگه من بچه میخوام ولی نه به هر قیمتی...
حالا من نگرانیم از اینه که خرجرو بکنیم ولی نه یه جای درست و معتمد..
نی نی نگار جون،حالا چی بازم نمیتونی بگی من با این همه ریسک چه کنم و با چه تضمینی به کدوم مرکز اعتماد کنم؟؟
تپل مپل جون من خودم توی اون مرکزتحت درمان هستم این مرکزرودکترافلاطونیان که پدرای وی اف ایران هست پایه گذاری کرده تمام کارهاهم اونجاانجام میشه کارشون هم خوبه منتهایه خانمی هست که حالت دلال داره وخانمهایی که حاضربه اهدای تخمک هستندروپیدامیکنه ومعرفی میکنه من چندتاازاین خانمهارودیدم واقعابندگان خدابخاطراحتیاجشون این کارومیکنن خداخیرشون بده هزینه تخمک اهدایی عزیزم 1200هست فکرکنم شایدم 1میلیون دقیق نمیدونم هزینه ای وی اف هم 1400هست میکرو1700ایشاله نتیجه میگیری عزیزم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
سلام دوستان خوبم. ای ول ای ول ....
ممنون نی نی نگار جون مثله همیشه عالی بود... ولی تو داری منو نگران میکنی نکنه مامان نشم؟
اکی جون ممنون که بهم کمک کردی، منظورت اینه که واسه پیدا کردن تخمک باید جداگانه به اون دلاله پول بدم؟
میتونم بپرسم تحت درمان کدوم دکتر هستی؟ چند وقته درمانتو شروع کردی؟ فکر میکنی من اگه از هفته دیگه شروع کنم چقدر حدوداً زمان میبره تا جنین تو دلم بذارن؟
عکس رنگیم گرفتی؟ لازمه؟
تا حالا خیلی اذیت شدی؟
اصلا میتونم بپرسم مشکل تو هم مثل منه یا نه؟
واقعا خدارو بابت یافتن دوستای خوبی مثل شما سپاسگذارم...
2706