2726
عنوان

تورو خدا هر کی بیداره کمکم کنه

1882 بازدید | 143 پست
من 8هفته باردارم . از وقتی حامله شدیم با شوهرم رابطه نداشتیم تا اینکه یه ساعت پیش با هم یه رابطه سطحی داشتم. یعنی خیلی کم دخول صورت گرفت ولی نه کامل ولی من هم ارضا شدم. ولی بلافاصله بعدش دیدم که خونریزی کردم. دارم دیونه میشم و همش گریه میکنم. تورو خدا بگین که نی نیم چیزیش نشده.:-(
پروردگارا!!!!!!!!!دلم پر از آرزوهای بزرگ است ودستانم خالی....یا دستانم را پر کن یا دلم را از آرزوهای بزرگ خالی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خونریزیت در چه حده؟ اگه میتونی برو الان از داروخانخ شیاف پروژسترون بخر بزار خاله منم دوروز پیش همینجور شد دکتر گفت استراحت کاملا مطلق و شیاف
شاد باش نه یک روز,هزاران روز . . . بگذار آواز شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که روسیاه شوند آنان که بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند.
بزار همین الان الانم خونریزیت ادامه داره یا قطع شده؟
شاد باش نه یک روز,هزاران روز . . . بگذار آواز شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که روسیاه شوند آنان که بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند.
ﻟﻜﻪ ﺑﻴﻨﻲ ﺗﻮ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺎﻱ اﻭﻝ ﺑﺎﺭﺩاﺭﻱ ﻃﺒﻴﻌﻲ. ﻫﺴﺖ.ﻓﻘﻄ اﺳﺘﺮاﺣﺖ ﻛﻦ. ﺩﺭ اﺳﺮﻉ ﻭﻗﺖ. ﺑﺎ ﺩﻛﺘﺮﺕ ﺻﺤﺒﺖ ﻛﻦ اﻧﺸﺎاﻟﻠﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻴﺴﺖ.
راه که می روم مدام بر می گردم پشت سرم را نگاه می کنم دیوانه نیستم خنجر از پشت خورده ام
اگه نینیم چیزیش بشه دیونه میشم آخه اینو خدا برامون با معجزش داده. خیلی احتمال بارداری مجددم کمه.
پروردگارا!!!!!!!!!دلم پر از آرزوهای بزرگ است ودستانم خالی....یا دستانم را پر کن یا دلم را از آرزوهای بزرگ خالی....
خالم میگفت شورتش کاملا خونی شده یهو دکتر رفته گفته خون پشت جفته باید استراحت مطلق باشی بیچاره از جاش تکون نمیخوره
ادامه داره ولی زیاد نیست اما بیشتر از لک بینیه ونو هم وقتی 7هفته و 5روزم بود رفتم که ستلم بود و قلبش میزد
2706