2703
2553
با سلام. شرح حال من طولانی و شاید گریه دار باشد .اینقدر ناامیدم که گفتم شای در این سایت به من کمک کنید. در15 سالگی ازدواج کرده فرزند اول در 18 سالگی دومی در 21 سالگی و سومی در 25سالگی به دنیا آمدند هر سه سزارین . در زایمان آخر لوله هایم را بریدند همیشه در این مدت از سال 83تا اکنون خونریزی شددید و لکه بینی مکرر دارم. سال 90دکتر تشخیص به درآوردن رحم داد البته بعد از کورتاژ اما به د لایل مشکلات خانوادگی انجام نشد. دقیقأ یک ماه پیش با وجو درد فراوان و به هوای مسمومیت به بیمارستان مراجعه کردم که بعد از سونهوگرافی تشخیص حاملگی خارج رحمی دادند و به سرعت عمل شدم. لوله چپ را کاملا برداشتند. تخمدان چپ هم ترکیده بودبرداشتند ود ر روده ها چسبندگی ایجاد شده بودو حدود 2لیتر خون از شکم من خارج کردند عمل4ساعت طول کشید اما چون دکتر خودم مشهد نبود دکتر متفرقه آمد.الان بعد از یک ماه بخیه هام از دوجا باز شده و خونریزی دارد دکترم می گوید روزی دوبار با آب و صابون بشور بیمارستان پانسمان می کند و میگوید اصلأ آب نخورد . از روز شنبه هر روز به بیمارستانی که عمل کردم (سینا) مراجعه میکنم و هر کس چیزی می گوید از سوزش و درد و خونریزی خسته شده ام تازه دکتر به حرف نکرد رحم را بردارد گفت من فقط عمل اورژانسی را انجام میدهم اون بعدا. حالا میخوام بدونم برای بخیه هام چکارکنم اگر در مشهد دکتری که واقعأمتعهد باشد میشناسید معرفی کنید والا حاضرم تهران بیایم .روزی 4عددمترونیدازول 4عدد سفالکسین .فلوکستین.دایجستیو جم فیبروزیل. کلیدینیوم سی. رانیتیدن ویتامین ث و ال دی که جمع24قرص میشود مصرف میکنم .نزدیکی نداشته ام. سنگینی اصلا بلند نکرده ام .حالا میخوام بدونم آیا بخیه هام باکوم کار خوب میشه یا حتمأ دوباره باید بخیه بزنن و دوم اینکه ممکن است باوجود یک تخمدان و لوله راست که باز برای دومین بار باز شد و بریده شد من حامله شوم و آیا ممکن است خونریزیهایم کم شودو دیگر نیازی به درآوردن رحم نباشد و الا چند وقت یگه اقدام به در آوردن رحم کنم سایز رحم85 است. سپاسگزارم ۱۳۹۳ جمعه ۲۰ تیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام چقد سختی کشیدی عزیزم...انشاالله زودتر خوب بشی. دکتر من زهرا توانایی بود.یک انسان واقعی...مامانمم پیشش عمل برداشتن رحم و تخمدان انحام داد و خدارو شکر راضی هستیم.
بیمار خنده های توام..بیشتر بخند***خورشید آرزوی منی .. گرمتر بتــــاب!
مطبش اول احمد آباد رو به روی کلینیک قایم.ساختمان مروارید. نوبت دهی هشت و نیم تا نه و نیم حضوری برای همون روز. پنجشنبه ها تعطیل.
بیمار خنده های توام..بیشتر بخند***خورشید آرزوی منی .. گرمتر بتــــاب!
دکتر منم فروغ راستین هست و مطبش عارف 2هست.دکتر متعهدی هست.شمارشو از 118 بگیر.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
راستی عزیزم الان چند سالته؟یعنی با وجود 3تا بچه ترس از نازایی و بچه دار نشدن داری. ای بابا پس منکه سقط کردمو همش میترسم دوباره باردار بشمو این اتفاق برام بیفته چی بگم؟؟؟؟؟
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
2714
ممنون که جوابم رو دادید من الان 33 سالمه و وحشت دارم از حاملگی می ترسم خدای نکرده باز خارج رحمی صورت بگیره دکتر الانم که اورژانسی بوده سمیرا شهابی نژاد بود. اما دکترای سزارینم عطیه منصوری بود که راضی هم بودم. الان دکترم تیمورزاده بود که دیگه به هیچ عنوان وقت نداره از بس شلوغه مرد بودن دکتر برام مهم نیست فقط خوب بودن و متعهد بودنش مهمه
ممنون که جوابم رو دادید من الان 33 سالمه و وحشت دارم از حاملگی می ترسم خدای نکرده باز خارج رحمی صورت ...

سلام چطوری دوستم ؟؟؟ بهتر شدی ؟؟؟ من فقط به شما دکتر مینو نایبی رو پیشنهاد میدم .بسیار حاذق .قوی .و دانا هست مطبش سجاد هست 

خدایا دلیل این همه خوشبختی که بهم دادی نمیدونم ... میدونی که لحظه ای از یادت غافل نیستم.خیلی دوست دارم و ممنونت هستم که تا این لحظه هرچی ازت خواستم بی دریغ و به سرعت بهم دادی .این دل شاد و خوشبختی رو هیچ وقت ازم نگیر و به همه دوستانم هم عطا بفرما😍😍😍الهی امین