2737
2734
بچه ها من می خواستم طبیعی زایمان کنم ولی دکترم گفت لگنت خوب نیست...الن برای سز می ترسم...من تا حالا اصلا اتاق عمل ندیدم و نرفتم.ته ته دکتر رفتنم برای سرما خوردگی بوده....از سزارین برا میگین؟؟وقتی شکمو پاره می کنن واقعا هیچی متوجه نمی شم.دلم می خواد بی حسی انتخاب کنم.
من هدیه نازمو از امام حسین گرفتم....خدایا شکرت...( شاهزاده مامان و بابا 22 تیر زمینی شد)
اصلا نترس خیلی هم باحاله.هیچیم نمیفهمی تا شما دوروبرتو نگاه کنی کار تموم شده و نینی خوشگلتو میارن بغلت
همه چی شده پارتی و پارتی بازی،خداجونم پارتی ما هم تویی،خودت هوامونو داشته باش،ما فقط تو رو داریم🥰🥰❤❤
میری اتاق عمل یه لحظه متوجه هم نمیشی بیهوش میشی.بعد یه دفعه صداهارو حس میکنی و چشمات باز میشه.اما بازم خوابت میبره.خبر خاصی نیس تو اتاق عمل
هرجاچراغی روشنه از ترس تنهابودنه ای ترس تنهایی من اینجاچراغی روشنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همینطور تعجب می کنم چرا مامانا تر جیح میدن طبیعی زایمان کنن.
قبول سفارش دستبافت عکس از شما بافت از من انواع پاپوش وکفشهای بسیا زیبای دستباف نوزادی با رنگها وطرحهای زیبا در وبلاگ www.parminstar.blogsky.com یکبار دیدن بفرمایید خوشتون میاد. اگر نخواستید با نظراتتون من را در بهتر شدن مدلها یاری کنید.
2738
منم می ترسیدم خیلی زیاد حتی با درد یک روز زودتر رفتم بیمارستان اما خب می کذره و زود تموم میشه منم بی حسی بودم به هر حال اتاق عمل ترس داره مخصوصا ما که تا حالا اتاق عمل نرفتیم هیجی هم نمی فهمی زایمانت راحت
من یکبار بیهوشم کردن که خواهرم گفته بود موقع گذاشتن ماسک برا بیهوشی از دهن نفس نکشم تا بعد عمل حالت تهوع نگیرم که فقط از دماغ نفس کشیدم که بعد عمل حالت تهوع نداشتم و عالییییییییییییی بود بار دوم بی حسی موضعی شدم که عالی تربود چون تمام لحظات بیدار بودم دکتر بی حسی رو زد گفت پاهات گر گرفت گفتم بله گفت دکتر اماده است یک ثانیه بعد زدن بی حسی گفتم وای نه اماده نیستم نکنه بی حس نشدم یهو دیدم صدا گریه ارشیا امد و من هیچی نفهمیدم خدا روشکر انشاءالله از خاطره خوب زایمانت بیای بنویسی نگران هیچی نباش
Lilypie Maternity tickers
2706